anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostawa 4-5 dni opłacony transport do Niemiec ..brak paczki na czas

syla602
#1 Nowicjusz#

Witam sprzedający gdzie kupiłam 2 szafy określil się że paczka dojdzie w 4-5 dni robocze . Paczka nie dojdzie na czas bo jak twierdzi dostawca ma nagle czad 10-14 dni  wszystki bylo by Ok moge oddac towsr zrezygnowac dostac zwrot pieniedzy. Problem pplega na tyn ze mam oplaconego juz kierowce ktory z Polski do Niemiec mial mi przywiez ten produkt (ktory mial bys do srody ) . Kierowca moze zostac w PL do piatku wiec dałam im 2 dni wiecej. Okazuje się że nie dostarcza na czas ...ja będę stratna 150 euro ...I nikt mi za to nie zwróci? Czy to fer że sprzedający nie wywiązał się z warunków dostawy i ja mam być.teraz stratna ? Co mogę wiecej w takim przypadku zrobić. Ba chwike obencna trwa dyskusja że sprzedający i allegro i próbujemy się jakiś dogadać ale sprzedający nie chce zwrócić dodatkowych poniesionych przez że mnie kosztów..zaproponowałam odbiór osobisty szafy też nie wchodzi w grę. 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Poczekaj na rozwiązanie dyskusji, wszystko zależy co było napisane w ofercie. Ja bym nie kupował towaru, gdzie są  niejasno określone warunkach dostawy, zawsze najlepiej jak to sprzedający zajmuje się dostawą, wszystko jest jak na tacy a teraz? sąd?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@syla602 Po 14 dniach od rozpoczęcia Dyskusji, o ile będziesz stratna na tej umowie, zamknij ją jako nierozwiązaną i wystaw sprzedawcy zasłużony komentarz negatywny. Tym sposobem ustrzeżesz innych kupujących przed problemami z tym sprzedawcą. Poza tym nierozwiązana Dyskusja wpłynie ujemnie na jakość jego sprzedaży, co mu się należy za niedotrzymanie terminu. Na przyszłość - unikaj zakupów na Allegro. Tutaj często kupujący mają przeróżne problemy transakcyjne. 

oznacz moderatorów