anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostawa do PaczkoPunkt (POP) - InPost

eyol
#7 Wielbiciel#

Witam.

Zwracam się z pytaniem dlaczego wybierając opcję dostawy do punktu InPost (Paczkomaty) nie ma do wyboru PaczkoPunktów (POP)?

Nie mam blisko siebie paczkomatu, ale mam za to tuż obok właśnie PaczkoPunkt.

Na innych platformach np. Ali, **piiip**, itp. mapka pokazuje do wyboru zarówno paczkomaty jak i paczkopunkty.

Czy jest szansa, że taka opcja pojawi się również na Allegro?

Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Też się o to wnerwiam od roku czyli od kiedy powstał paczkopunkt 2 budynki dalej, a oni mi każą zasuwać na jakieś zadupie do paczkomatów. To śmieszne żeby w samym centrum miejscowości Pani w paczkopunkcie przyjmowała 2 paczki miesięcznie nie licząc moich, bo poczta na przeciwko i ludziom się etykiet drukować nie chce to tam wysyłają. A odbierać trzeba na orlenie, bo inpost uparł się na paczkomaty tylko na obrzeżach. Gdzie akurat w punkcie w centrum mimo otwarcia tylko do 16 wiele osób wolałoby odbierać, bo po prostu każdy ma blisko... 

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

Dobry wieczór @eyol , aktualnie ta opcja nie jest dostępna. Podkreślam jednak, że Państwa uwagi są dla InPost bardzo cenne. Wszystkie opinie są gromadzone i starannie analizowane. Sugestie zostaną przekazane do właściwego działu i wykorzystane do ulepszania usług InPost.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🤣🤣

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Tylko żeby te analizy zakończyły się zanim przejdę na emeryturę.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A ile Ci zostało, czy doczekamy?

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Jeszcze sporo, ale ze względu na dużą ilość stresu co mi dostarcza allegro, nie wiem czy dożyję.

oznacz moderatorów

larus
#7 Wielbiciel#

Nie napawa to optymizmem, ale dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów