anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostawa jutro - zielony napis a w ofercie czas dostawy 4-5 dni

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Zakupiem w poniedzialek przedmiot przy ktorym widniała informacja na zielono DOSTAWA JUTRO

 

po zakupie otrzymuje od sprzedającego informacje, że dziekują za zakup i przewidywana dostawa 1-4 kwietnia

 

Sprawdzam czas dostawy a tam 4-5 dni

 

Kto mnie tutaj wprowadza w błąd ?

dlaczego przy ofertach z  czasem wysylki wiekszym niz 24 godziny jest  przyklejana taka informacja ?

W moim odczuciu jest to bardzo mało profesjonalne

 

 

 

 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

To Allegro daje taką informację jako przewidywany czas dostawy, kupując należy patrzeć w zakładkę dostawa i tam się wyświetla prawdziwy czas dostawy. Allegro trochę naciąga.😁

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:80340374 Problem leży w tym, że sprzedający określa swój maksymalny czas wysyłki na 4-5 dni ale jeśli uda mu się wysyłać szybciej to ALLEGRO liczy to do średniej i wyświetla taką informację która faktycznie często wprowadza kupującego w błąd. 
Także to co jest na zielono to tylko takie „wróżenie z algorytmów”. 
Winę za ten stan rzeczy ponosi ALLEGRO, nie sprzedawca więc nie należy mieć do niego o to pretensji. 

oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Proszę zapytać allegro to oni wyświetlają takie informację.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:80340374, przykro mi, że nie otrzymałeś swojego zamówienia na czas. Możesz podać jego numer? Nie znalazłam go na koncie, z którego tu piszesz.

Przewidywany czas dostawy obliczamy przez nasz wewnętrzny algorytm, który bierze pod uwagę wiele czynników. Mechanizm ten nie uwzględnia jednak zdarzeń losowych.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

@mr_oma   tylko po co uwzgledniac oferty z czasem dluzszym niz 24h jako dostawa jutro ?

To wprowadza w błąd i tylko czas wysylki natychmiast i 24h powinny byc brane pod uwage algorytmu

 

 

 

 

oznacz moderatorów

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

W błąd wprowadza Cię serwis Allegro. 

Sprzedający przy wystawianiu aukcji określa jedynie w jakim terminie może wysłać przesyłkę. 

 

 

oznacz moderatorów