anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostawa z wniesieniem

metryki
#8 Zapaleniec#

Od pewnego czasu na allegro jest możliwa dostawa kurierem DTS obejmująca wniesienie towaru również wielkogabarytowego na dowolne piętro do lokalu klienta. Ale jest tak źle promowana wśród sprzedawców, że praktycznie niewielu oferuje taką opcję. Chciałem kupić bieżnię, ale nie wniosę 100kg paczki na 3 piętro. Jest usługa, jest zapotrzebowanie klientów, ale nikt jej nie oferuje, bo allegro nic nie zrobiło, żeby wypromować tę usługę wśród sprzedawców.

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@metryki nie mogę się zgodzić z Twoją tezą, że Allegro nie robi nic w tym zakresie. Kurier DTS to jedna z opcji dodatkowych i do decyzji sprzedających należy wybór czy z takiej usługi skorzystają, czy też nie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

metryki
#8 Zapaleniec#

Tyle, że nikt o niej nie wie, bo pytałem sprzedawców! Więc proszę nie bronić allegro, bo po prostu źle promuje tę usługę, skoro sprzedawcy o niej nie wiedzą. Nawet w wyszukiwaniu taka opcja pojawia się dopiero na stronie konkretnej kategorii. W podstawowym wyszukiwaniu jej NIE MA.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@metryki mogłabym wiedzieć, ilu sprzedających zapytałeś? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

metryki
#8 Zapaleniec#

Kilku. Tych, którzy sprzedają bieżnie.

oznacz moderatorów

metryki
#8 Zapaleniec#

Zresztą, sam jestem potencjalnym sprzedającym, a allegro do mnie takiej informacji nie wysłało.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@metryki wszystkich sprzedających na Allegro jest już grubo ponad 100 tys., więc kliku to dość mała próba badania  😉 

Jeśli poszukujesz informacji na temat Kuriera DTS, znajdziesz je np. tutaj:  

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/kurier-dts-oG751d25vtj

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/sprzedajesz-przedmioty-o-duzych-gabarytach-udostepnij-nowa-meto...

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/metody-dostawy/jak-zamawiac-przedmioty-o-duzych-gabarytach-M...

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

metryki
#8 Zapaleniec#

No właśnie. Samo zamieszczenie informacji na allegro nic nie ma wspólnego z PROMOCJĄ. O tym pisałem. O PROMOCJI. Nie ma tej promocji. Wcale. A allegro zrobiło badania wśród sprzedających na temat wiedzy o takiej usłudze? Nie zrobiło! Ale najprościej komuś coś wytykać zamiast wyciągnąć wnioski i podziękować za cenną uwagę lub sugestię. Ja przeprowadziłem badanie przynajmniej na kilku sprzedawcach oferujących produkty wielkogabarytowe, którzy nie oferują takiej usługi. A allegro nie przeprowadziło na ŻADNYCH.

oznacz moderatorów

metryki
#8 Zapaleniec#

Moderatorze, Twoim obowiązkiem jest wychwytywać cenne uwagi od użytkowników i przekazywać je do odpowiednich działów przedsiębiorstwa. A Ty zamiast tego próbujesz wykazać, że użytkownik nie ma racji. To jest działanie na szkodę przedsiębiorstwa!

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@metryki masz prawo do swojej opinii, ja natomiast wskazałam miejsca, gdzie możesz znaleźć informację o usługach, którymi jesteś zainteresowany. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

metryki
#8 Zapaleniec#

I nie przekażesz mojej uwagi do odpowiedniego działu? Ja ją mogę sam przekazać, ale z konsekwencjami dla Ciebie.

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@metryki Ty to trochę nie przesadzasz..? Dostałeś wszelkie informacje, moderatorka poświęciła swój czas, żeby Ci to udostępnić, a Tobie dalej coś nie pasuje? Skąd wiesz, że sugestia nie została przekazana dalej, jesteś wróżką, czy jak? Dowartościować się chcesz, naskakując na moderatora? To może spróbuj kulturą wypowiedzi. Bo na razie kiepsko Ci idzie. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

metryki
#8 Zapaleniec#

Sądząc po kulturze wypowiedzi, to raczej Ty się dowartościowujesz, bo jesteś dziwnie bardzo aktywny na forum...

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@metrykiJa też nie słyszałem o takiej możliwości ( wniesienie) czyli rzeczywiście z jej promocją nie było najlepiej. Ale @Vryko ma rację naskoczyłeś na Olę mimo że to chyba "nie jest jej działka" a poświęciła czas aby pokazać Ci gdzie co jest. Można z ALL się nie zgadzać ( a w wielu miejscach nawet trzeba) ale róbmy to kulturalnie.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

metryki
#8 Zapaleniec#

Jak to nie jest jej działka? Jest pracownikiem allegro i jej obowiązkiem jest przekazywanie uwag dalej, a nie pokazywanie rzeczy oczywistych, które samemu można sobie znaleźć i spychologia. I to nie jest "jej" czas, tylko czas allegro, za który ma płacone. Nie rozwiązała mojego problemu, a powinna to zrobić następująco: "Dziękujemy za cenną uwagę, przekażemy ją do odpowiedniego działu". Tak powinna zostać załatwiona moja sprawa. Czy moderatorka coś zrobiła dla promocji tej usługi? Nic.

oznacz moderatorów

metryki
#8 Zapaleniec#

Przecież gdyby allegro na serio zaczęło promować taką usługę to za nią poszłyby inne firmy kurierskie i też by zaczęły oferować możliwość wniesienia towaru. Za wniesienie paczki 95kg na 3 piętro jestem gotowy zapłacić 60zł czyli tyle ile w cenniku, ale nie mam komu! Bo sprzedawcy nie wiedzą o takiej możliwości. Bo allegro jej nie wypromowało. A firma przeprowadzkowa żąda za takie wniesienie 250zł, więc chyba jest o co walczyć prawda? Dla wszystkich kupujących byłoby to korzystne. Ale skoro pracownik allegro, który podejmuje taką wiedzę, nic z nią nie robi i jeszcze znajduje obrońców, to po co ja mam tracić czas dla allegro na poprawę jakości?

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@pinsplash Nie wytłumaczysz, daj spokój. Widac że człowiek ma jakiś problem. Swoją drogą zasntanawiam się, skąd u niego tak szczegółowe informacje n/t obowiązków pracowników All 😉 My tu po 15 lat i nic nie wiemy. Trzeba by może jaką petycję napisać 😉 

@metryki Dziękuję za cenne uwagi, przekaże je w odpowiednie miejsce. Przez grzeczność ino nie napiszę, gdzie...

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

metryki
#8 Zapaleniec#

I to Twoja kultura wypowiedzi? Rodem z rynsztoka? Nie chce allegro nic poprawić, zamiast tego się wysługuje pochlebcami. Szkoda mojego czasu. Żegnam.

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

@metryki Jan Onufry, dwojga imion Zagłoba, pisał zaś tak: " Gdyby był moim kozikiem i gdybym go u pasa nosił, częstobym go o osełkę wecował(...)"

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

W takim razie, @metryki dziękujemy za uwagę dotyczącą tej usługi, przekażemy ją do odpowiedniego zespołu. 

@Vryko i @pinsplash bardzo dziękuję za Wasze głosy w tym wątku.  

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów