anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

DPD nie chce dostarczyć przesyłki

raf_m
#8 Zapaleniec#

Firma kurierska DPD nie ma zamiaru dostarczyć przesyłki. Czy można ubiegać się o zwrot kosztów wysyłki?

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

_Likos_
#20 Guru#

@xyz96  a to z Twojego wczorajszego wpisu:

"Masz dowód na niezastanie?"- legło jedno kombinujesz dalej.

Kombinuj lecz nie pomożesz tym ani kupującemu ani sprzedającemu. Zarówno sprzedający jak i przewoźnik wywiązali sie ze swych zobowiązan. Jedno co możesz uzyskać to tylko rozpętac kolejna awanturę miedzy kupującym a sprzedającym w której kupujący i tak nie moze nic uzyskac. Paczka została nieodebrana z powodu niebecności odbiorcy reszta stron ( sprzedający, przewoźnik) wywiązała sie z umowy. Koniec i kropka.

No ale oczywiście Twym kombinacjom raczej konca nie bedzie wiec ja juz nie bede dyskutował. Sytuacja jest jasna.

 I dla jasnośc : nie szukam zaczepki lecz pokazuje jasno że jednak mylisz sie mimo swego przeświadczenia o nieomylnosci

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@xyz96  juz wczoraj Ci napisałem o GPSach w samochodach kurierskich. Dla mnie było jasne że kurier musiał być. 

No dobra nie musze udowadniać jasnych rzeczy. Możesz pozostac dalej w swoich teoriach

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@_Likos_ No widzisz? Obiecałeś nie rozwlekać wątku, ale to jest silniejsze od Ciebie 🙂 Wczoraj nie miałeś żadnego dowodu, a to, co było dla Ciebie jasne nie ma znaczenia.

oznacz moderatorów

WidelecNaTalerzu
#9 Pomysłodawca#

Gdyby tylko istniało takie miejsce gdzie można zamówić paczkę i odebrać ją w wolnej chwili

Kurier to też człowiek, on ma swoje godziny pracy i tyle, jemu nie jest na rękę oddawanie paczki do punktu ( nie wiem jak w DPD, ale w Inpost np. dostają pieniądze za doręczenie, drobne bo drobne ale się zbiera) 

Tak czy inaczej lepiej w punkcie Pick-up, niż czekanie na ponowną przesyłkę od sprzedawcy 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

raf_m nie , nie musisz brać urolpu , wystarczy zadzwonić do kuriera i dogadać szczegóły doreczenia .Na Twoje życzenie kurier może pozostawić przesyłkę np. u sąsiada lub w zaprzyjaźnionym sklepie .

oznacz moderatorów

raf_m
#8 Zapaleniec#

Kurier ma wywalone na to. Wykonał dwa telefony i zakończył sprawę. Powtarzam: nie było powiadomienia na telefon. A tak się złożyło że przez 30 godzin nie sprawdzałem poczty więc oczywiście to moja wina. Ja zdania o tej firmie nie zmienię. Paczka zapewne wróci do sprzedawcy który niestety dostanie ocenę negatywną.

Proszę moderatora o zamknięcie tematu.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

Zgodnie z prośbą @raf_m zamykam wątek. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów