anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Druga odsłona o zmianie paczkomatu na inny.

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

Był wcześniej post, ale nikt z adminów, ani @InPost nie odnieśli się do sprawy.

Mam teraz dowód w postaci printscreenów, że BEZ mojej zgody i BEZ mojej wiedzy zmieniacie sobie ot, tak adres paczkomatu InPost.

To są MOJE! ustawienia i domagam się, by nikt w nie nie ingerował :podwójny_wykrzyknik:

Weszłam w aukcję i pomimo, że już po ostatnim zakupie dokonałam zmiany adresu paczkomatu InPost ktoś chce mnie na C H A M A "uszczęśliwić"

Pierwsza aukcja paczkomat ul. Polna Jeżów Sudecki koło sklepu Dino

Wchodzę na drugą aukcję i zmieniłam adres paczkomatu. Po czym opuszczam aukcję.

Wchodzę w inną aukcję, a paczkomat z ul. Polnej w Jeżowie Sudeckim wraca, jak bumerang. Printscreeny są robione dziś przed napisaniem postu.

Czy przestaniecie ingerować w nasze ustawienia !? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Screenshot_2022-11-05-23-50-53-048_pl.allegro.jpg

Screenshot_2022-11-05-23-50-31-341_pl.allegro.jpg

Screenshot_2022-11-05-23-49-44-295_pl.allegro.jpg

 

 

Wiola
oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

sosg
#8 Zapaleniec#

Obawiam się że to może nie być wina Allegro. Część danych zapisywanych jest w Twoich urządzeniach. Usuń cookie z przeglądarki i dane zapisane przez aplikację i Twój problem na 99% zniknie. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Wioletta2701 system automatycznie podpowiada najbliższy paczkomat stąd zmiany, jednak powinien być zapamiętany Twój ostatni wybór. Dlatego spróbuj proszę wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki, następnie przy zamówieniu wybierz paczkomat, który Ci odpowiada i sprawdź proszę czy automatycznie na formularzu dostawy i płatności pojawia się wybrany przez Ciebie paczkomat.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kka
#9 Pomysłodawca#

Jak płacę za towary przez aplikację na smartfonie z dostawą do paczkomatu to aplikacja pamięta mój ostatni wybór paczkomatu , ten który mi pasuje.

I to jest OK.

ale jak robię taki sam zakup przez stronę allegro na laptopie , to automatycznie mam wybierany paczkomat któy jest najbliżej mojej lokalizacji, ale mi ten paczkomat nie pasuje.

Muszę zawsze ręcznie wybierać ulubiony paczkomat.

Jak to włączyć na stałe, aby nie trzeba było za każdym razem wybierać paczkomatu z którego chcę odebrać paczkę?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A nie masz włączonej lokalizacji?, u mnie pamięta ostatni, zawsze.

oznacz moderatorów

kka
#9 Pomysłodawca#

obraz_2022-11-05_200208009.png

oznacz moderatorów

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@LEW433 Mam, korzystając z aplikacji InPost. 

Zresztą, co mi da lokalizacja, skoro Allegro sugeruje mi bliższy paczkomat, ale ja korzystam z innego przy osiedlowym sklepie, gdzie robię przy okazji zakupy. Załatwiam więc dwie rzeczy na raz.

Nie lubię, gdy ktoś wciska mi na siłę rozwiązania i nie potrafi uszanować mojego wyboru.

Wiola
oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@kka: tez mam TEN SAM problem (komputer stacjonarny). Szlag mnie trafia często...jak sie sam zmienia. Najgorsze, ze nie mozna wpisac numeru maszyny tylko wszystko trzeba klepac po kolei.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

LEW433_0-1667680457344.png

Nigdy nie mam problemu zawsze pamięta ostatni.

oznacz moderatorów

kka
#9 Pomysłodawca#

Bo może ten ostatni adres paczkomatu jest najbliżej Twojego domu?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, z pewnością jest bliżej ale powinien pamiętać ostatni zapisany. Ma włączona lokalizację, dlatego tak robi, moim zadaniem.

oznacz moderatorów

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@LEW433  Ten paczkomat jest zapewne najbliżej Twojego miejsca zamieszkania i nie ma innych w bliższej lokalizacji, więc nic Ci się nie zmienia.

Wiola
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Rozczaruje Cię, nie jest!🙂

oznacz moderatorów

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@la_nika  Moniko, tak się składa, że zakupy robię przez aplikację. Regularnie czyszczę pamięć podręczną w telefonie.

Mimo wyboru paczkomatu InPost, nikt nie powinien ingerować w moje ustawienia.

Mam powody ku temu, by wybrać taki, a nie inny paczkomat. Mieści się on przy osiedlowym sklepie, gdzie robię przy okazji zakupy. Ostatnio się nie zorientowałam, że doszło do zmiany paczkomatu podczas zakupu. 

Popracujcie nad tym. Wcześniej wybrany paczkomat był zapisany na stałe i system go pamiętał, a teraz co rusz zmiana.

Miejcie też na uwadze, że ktoś wracając z pracy... może mieć paczkomat po drodze i odbierać przesyłki nie w najbliższym od miejsca zamieszkania paczkomacie.

 

Wiola
oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Podpowiada 'najbliższy' jeśli nie chcę ostatnio wybranego. Tylko mój najbliższy jest po drugiej strony kanału, a mostu brak. Przepłynięcie wpław załatwiłoby problem, ale jakoś mi się nie chce, więc klikam. 😂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Wioletta2701 dziękuję za przekzane informacje! Przekazałam Twoje argumenty oraz cały wątek w odpowiednie ręce i mam nadzieję, że wkrótce będę mogła przekazać Wam informacje w tym temacie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@la_nika  Dziękuję bardzo za tę informację.

Wiola
oznacz moderatorów

kka
#9 Pomysłodawca#

Pani Moderatorko, jest tam Pani?

Upłynęły już ponad 4 miesiące od  Pani zobowiązania i nic w temacie się nie poprawiło. 😞

oznacz moderatorów