anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Druga paczka z zamówieniem - jedna wysłana, druga uszkodzona a odpowiedź bota w dyskusji

MAMY ROZWIĄZANIE!
Joszomitsu
#8 Zapaleniec#

Cześć, w jaki sposób oznaczyć automatyczna odpowiedź, że jest błędna? Zamówiłem dużo rzeczy od sprzedawcy- miało iść w dwóch paczkach. Niestety jedna ulega uszkodzeniu i została wysłana tylko jedną. Dziś dopytywałem sprzedawcę, co z drugą. Dostałem odpowiedź, że zostanie wysłana dziś. A odpowiedź niby od pracownika allegro w dyskusji- że paczka nr została dostarczona, sugerujemy zakończenie sporu.

Co nie jest kompletnie związane z tematem. Jest jakiś sposób, aby to zgłosić? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

Pierwszy post zrobiłem w złym dziale i poprosiłem o wykasowanie:)

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Joszomitsu widzę, że oznaczyłeś dyskusję jako rozwiązaną. W dyskusji, wiadomości od pracownika podane są dwa numery przesyłek - ta która jest już u Ciebie oraz druga, która została do Ciebie nadana. Czy teraz wszystko się zgadza? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Joszomitsu
#8 Zapaleniec#

Tak, chodziło mi właściwe o ten drugi numer paczki.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Joszomitsu Spór się kończy jak sprawa zostanie wyjaśniona do końca, więc radzę poczekać aż paczka dotrze do Ciebie.

oznacz moderatorów