anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dużo problemów w aplikacji Allegro na iPhone

piimaa
#13 Ambasador#

Komuś to trzeba zgłosić ale komu i gdzie?
Aplikacja najnowsza, pobrana z AppleStore (czyli aktualna wersja).
Opiszę problemy w punktach:

1. nagminnie wyskakujące komunikaty UPS, COŚ POSZŁO NIE TAK przy wyszukiwaniu przedmiotów.
Wpisuję w wyszukiwarkę przykładową frazę HP ELITEBOOK 820 G4 i klikam SZUKAJ.
Po wstępnym wyszukaniu, wybieram konkretny dział (ELEKTRONIKA/LAPTOPY/HP) i teraz zaczyna się jazda. Gdy do wyszukiwania dodam kilka filtrów np. paczkomaty, typ ekranu, RAM i tak dalej to non stop przy dodawaniu kolejnego filtra wyskakują komunikaty UPS - COŚ POSZŁO NIE TAK

2. to samo powyższe wyskakuje w każdym dziale przy próbie używania filtrów, dodatkowo wyskakuje błąd NIE MOGLIŚMY ODNALEŹĆ WYSZUKIWANYCH PZEDMIOTÓW, coś poszlo nie tak (+ słynny obrazek z braku transmisji w TV, no wiecie który).

3. nie działa poprawnie wyszukiwarka, np. wpisuję HP 820 G5 i powinno wyszukwać mi wszystko, co ma w tytule aukcji te frazy, prawda? Niestety nie! Gdy wejdziemy RĘCZNIE bez wyszukiwania owych fraz w konkretny dział - spotkać możemy oferty, których wyszukiwarka z automatu nigdy nie wyświetliła.

4. wrócił problem z logowaniem, ta sama sytuacja co miesiąc temu. Loguję się z aplikacji, jestem zalogowana, widzę ikonkę NOWYCH WIADOMOŚCI, klikam ją i od razu zamiast przejść do odczytywania wiadomości jestem przekierowana do ponownego logowania. I tak jest z każdą kolejną wiadomością.
Najgorsze jest to, że aplikacja nie reaguje na cookies, nie zapisuje w nich loginu i hasła, trzeba klepać ręcznie z pamięci.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@piimaa Hej. 🙂 Mogę to zgłosić do Działu Technicznego, ale do każdego problemu potrzebowałabym zrzut ekranu i konkretne przykłady w celu weryfikacji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów