anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dyskusja ze sprzedającym nie jest zakończona i nierozwiązana

Client:104403145
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry!

Sprzedawca wysłał produkt niespełniający norm. Zwróciłem towar. Dyskusja ze sprzedającym nie jest zakończona i nierozwiązana. Sprzedający nie zwrócił pieniędzy i nie zwrócił kosztów odesłania towaru. Allegro zakończyło dyskusję automatycznie po 30 dniach, nie wiedząc, czy została rozwiązana. Nie ma możliwości ponownego otwarcia dyskusji. Nie ma również możliwości napisania listu do Allegro, na stronie nie ma adresu e-mail lub numeru telefonu do Allegro.
Co radzisz zrobić w takim przypadku?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Wniosek do POK, tak już ze 2 tygodnie temu mogłeś go złożyć.

oznacz moderatorów

Client:104403145
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Zrobiłem to i napisałem reklamację do sprzedawcy, odesłałem towar i poprosiłem o zwrot pieniędzy. Jednak Allegro automatycznie zamknęło dyskusję za 30 dni, a teraz nie ma jak nic napisać ani powiedzieć. Do Allegro nie ma też możliwości pisać ani dzwonić, nawet e-maila. Jak mam się skontaktować i z kim? Jak otrzymać zwrot pieniędzy?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:104403145
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za radę.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104403145 Cześć. Czy mogę Cię prosić o numer tego zamówienia? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:104403145
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Numery zamówień, jeśli dobrze rozumiem, gdzie szukać, są następujące:

11879632137

11879687668

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:104403145 to numery ofert. Numer zamówienia masz w zakładce Moje zakupy w szczegółach zakupu.

oznacz moderatorów

Client:104403145
#7 Wielbiciel#

11879632137

11879687668

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Kupując słuchawki za 100 zł. które kosztują 500 zł nie należy oczekiwać produktu choćby zbliżonego do oryginału. Jakże trzeba być naiwnym i jakie koszty ponieść (nie tylko finansowe), by się o tym przekonać. 

 

I teraz co? wniosek do POK i Allegro wypłaca pieniądze z prowizji uczciwych sprzedawców - jakże to wygodne. Ale pretensje można mieć tylko do Allegro, że pozwala takie chamskie  podróby podpinać dalekowschodnim cwaniakom pod katalog produktów. 

oznacz moderatorów

Client:104403145
#7 Wielbiciel#

Kupiłem produkt za 124zł, zwykła cena w sklepie z VAT to 250zł. Problem w tym, że towar na opakowaniu iw środku nie pasował. To oczywiście oszustwo, a nie tylko problem z jakością produktu. Allegro musi reagować na takich sprzedawców i pozbawić ich możliwości sprzedaży swoich produktów i oszukać kupujących. To nie tylko kwestia ceny produktu.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:104403145, otworzyliśmy tę Dyskusję ponownie. Możesz ją kontynuować i w razie potrzeby poprosić o pomoc pracownika Allegro.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów