anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dzień dobry -Allegro do poprawki

palacz44
#7 Wielbiciel#

dzień dobry
Allegro do poprawki: (zbierałem się w sobie od co najmniej roku!!!)
konkretny zakup: na Allegro kupuję od [edycja], otrzymuję wiadomość e-mail że kupiłem:
"Cześć Stanisław, kupiłeś 7 przedmiotów od [edycja]",
ale za jakiś czas mam wiadomość:
InPost - Paczka umieszczona w Paczkomacie
[edycja] Sp. z o.o.

Jaki k..wa [edycja], od takiego kogoś nie kupowałem!
A ze kupuję bardzo dużo (wiadomo, taki czas) to muszę grzebać w mailach,
zakupach na allegro, żeby znaleźć tego [edycja]?
czy ja nie mam co robić?
zróbcie z tym porządek, jeśli ktoś kupuje ode mnie jako sprzedawcy o nicku palacz44, to ja jestem
zawsze i wszędzie palacz44.
Po co te kombinacje?
a dlaczego to takie ważne? a bo jak jest przesyłka z dwoma workami papieru toaletowego, to ja odbieram,
jak jest przesyłka z tuszami do drukarki, to każdy z rodziny może to odebrać.
jeśli kupuje się w tygodniu wiele rzeczy i przesyłek jest 6-7, to można niezłej k..wicy dostać, zanim
ustali się kto co do nas wysłał.
a allegro nie pomaga! w tytule wiadomości e-mail :" stanisław sprawdź status swojej przesyłki, (powtórka)
Stanisław, sprawdź status swojej przesyłki, każdy e-mail zawiera .... bla bla bla" , ale jakiej
przesyłki i od kogo, ni ..uja. klikaj i czytaj, w środku [edycja], co i tak nic nie daje,
bo ja nie wiem kto to jest!
następny przykład:
[edycja], a w wiadomości o zakupie [edycja] jakiś [edycja], ..rwa, szukałem w mailach
i w kupionych pół godziny kto to jest i co kupiłem od tej [edycja] !
następny przykład:
[edycja] , w sumie jakiś [edycja]l!!!
następny przykład:
[edycja], a jak chcesz zagadki to [edycja].
i t.d.
i te ciągłe: każdy e-mail od allegro zawiera bla bla bla, ale w tytule wiadomości żadnych konkretów!
o co chodzi, o która aukcję!!! o który zakup czy sprzedaż!
utrudniacie życie jak tylko możecie, a życie ma być proste i bez waszych sztuczek mogłoby takie być!
podpis: palacz44 (palacz44- każdy e-mail ode mnie zawiera mój nick palacz44, nic więcej!)
ps. luuuuuuudzie, zróbcie z tym porządek!!!!
no i te niby-polskie odzywki do kupujących/sprzedających:
"pozostały 2 zakupy do agencja"
to portal polski czy jakiś "wyjazd do Bydgoszczu" b. ministra finansów?
mam sreeny z tego o czym mówię, bo niekiedy mam chęć kopnąć kogoś w d...
brak słów na niemoty, które tak utrudniają życie!
a tak na marginesie: zatrudniacie informatyków mówiących po polsku, bo czytałem że niektórzy
biznesmeni/firmy zatrudniają informatyków z Izraela.
dlaczego gdy klikam Allegro /o nas, to mam wszystko po angielsku? a nie po polsku?
przecież jest osobno Allegro inglisz.

na zdjęciach na stronie są pracownicy, czy statyści? (poznaj drużynę)

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@palacz44różnice, o których mówisz wynikają z tego, że Sprzedający ma swój nick, tak jak Ty, jednak jego sklep ma inną nazwę. 

Kiedy wejdziesz w zakładkę O nas na Allegro.pl faktycznie natkniesz się na stronę w języku angielskim. Dzieje się tak, ponieważ choć Allegro jest firmą polską, nie zamyka się na inne narodowości. Jednak zmianę języka masz po prawej stronie, załączam Ci screen, gdzie możesz zaznaczyć język polski. 

Zrzut ekranu 2021-01-18 o 16.42.44.png

 

 

 

 

 

Przykro mi, że jesteś niezadowolony z rozwiązań komunikacyjnych, o których mówisz. Jestem w stanie zrozumieć, że gdy dokonujesz dużej ilości zakupów, ilość powiadomień jest znacząca. Zachęcam Cię do podzielenia się tą konstruktywną krytyką w zakładce: Zgłoś swój pomysł. Żadne narzędzie stworzone przez człowieka nie jest doskonałe, jednak chętnie zweryfikujemy możliwość wprowadzenia w życie Twoich rozwiązań. Na marginesie dodam, że nie jestem statystką. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

palacz44
#7 Wielbiciel#

"faktycznie natkniesz się na stronę w języku angielskim"- ciekawe, że domyślnie jest angielski, muszę sobie przełączyć na j. polski. w końcu chyba jesteśmy w Polsce, niech sobie każdy kto chce

przełącza na angielski, nie odwrotnie.

"Sprzedający ma swój nick, tak jak Ty, jednak jego sklep ma inną nazwę"- to nic nie wyjaśnia w zakresie tego o czym napisałem, zawsze mam szukać przez godzinę czy dwie kto cos do mnie wysłał? w wiadomości (tytule/temacie) nie można umieścić nicku z Allegro? to takie trudne?

"Zachęcam Cię do podzielenia się tą konstruktywną krytyką w zakładce: Zgłoś swój pomysł. "- czyli komunikacja wewnątrz Allegro nie funkcjonuje? bez mojego czynnego udziału nie można

tych sugestii skierować do odpowiedniego działu? czyli Pani babcia (oma) nic nie może? ale dlaczego babcia jest mr? "Mroznacza Pan i stosowany jest dla mężczyzn w każdym wieku."

czyli jednak statysta i to w dodatku mężczyzna udający kobietę (foto).

w takim razie ja kończę dyskusję bo nic nowego się nie dowiem, nic nowego nie wniesie się prócz trzepania ozorem (w tym przypadku palcami o klawiaturę). pozdrawiam

oznacz moderatorów