anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dzień dobry. Czy można odzyskać koszty przesyłki ponieważ otrzymałem produkt nie zgodny z opisem.

LegBreaker
#7 Wielbiciel#

Dostałem produkt nie zgodny z opisem i paragonem po prostu tańszy zamiennik a sprzedający policzył mnie  70 zł za przesylke. Teraz pytanie czy zwróci mi koszt przesyłki bo przez allegro mam tylko 129zl zwrotu a łączna kwota zamówienia wynosi 200zl

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

br.
#21 Demiurg#

Nic z tego nie da się zrozumieć.  Który zwrot kosztów chcesz odzyskać?  Ten koszt który zapłąciłeś kupując czy koszt zwrotu?

Czy składałeś reklamację, czy zwróciłeś bo przedmiot ci sie nie spodobał?

Czy zakup i zwrot był ze smartem?

To są wazne informacje i jest rózne rozwiązanie dla każdej opcji.

oznacz moderatorów

LegBreaker
#7 Wielbiciel#

Chce odzyskać całkowity koszt produktu z przesyłką 

produkt tak jak napisałem powyżej okazał się tańszym zamiennikiem 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@LegBreaker jeśli otrzymałeś produkt niezgodny z opisem, powinieneś złożyć reklamację do sprzedającego. Gdy sprzedający ją uzna, musi zwrócić Ci wszystkie poniesione koszty, w tym koszt dostawy oraz wysyłki produktu z powrotem do niego. 
Widzę, że w prowadzonej dyskusji sprzedający odpowiedział. Możesz wciąż zrezygnować z zamówienia i złożyć reklamację, jeśli otrzymany produkt nie zgadza się z opisem w ofercie. 
Jeśli będziesz potrzebował wsparcia w dyskusji, możesz poprosić o naszą pomoc. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Chcieć to kazdy chce jakichś pieniędzy.   Jesli zrobiłeś zwykły zwrot  to koszt przesyłki zwrotnej ci się zwyczajnie nie nalezy. Poza tym sprzedający ma prawo obniżyć ci wartość towaru jeśli był używany.

Szkoda że nie chcesz żeby ci pomóc, widzę że moderatorka też chce cię naprowadzić na dobrą drogę.  Nie będziemy cię zmuszać do wygrania tej dyskusji.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@LegBreaker Koszt odesłania jest po stronie kupującego, sprzedający zwraca Ci koszt zakupu + koszt najtańszy koszt dostawy w danej ofercie, W takim przypadku wszystko zależy jak odznaczyłeś odesłanie- zwrot czy z bez podania przyczyny czy odznaczyłeś jakoś np: z powodu "otrzymałem inny towar niż zamówiłem". Opisz co napisałeś w formularzu zwrotu.

oznacz moderatorów