anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziwne maile - płatność nie powiodła się - próba oszustwa??

interweb
#8 Zapaleniec#

Witam wszystkich,

15.lipca dotarły do mnie 3 wiadomości w odstępie minutowym z informacją, że jakaś płatność ( na kwotę prawie 4k)  nie powiodła się.

Zaznaczam, że nie miałam zamiaru nic kupować w podanym w wiadomościach czasie i nie miałam takiego towaru w koszyku.

Czy to jest próba przekierowania na jakiś fakelink wyciągający dane? Oszustwo? Ktoś podszywa się pod allegro, czy samo allegro robi takie kawały kupującym???

------------------------

Cześć Anna,
płatność za Twoje zakupy utworzona dnia 14.07.2022 o godzinie 13:02 nie powiodła się.

Płatność: nieudana

Niestety Twoja płatność się nie powiodła.

Aby dokończyć płatność:

Następnie przejdź do zakładki Moje zakupy i ponów płatność, aby sprzedający mógł wysłać Twoją przesyłkę.
PONÓW PŁATNOŚĆ
Wybrana metoda płatności

Raty
Przewidywany czas dostawy

Może być dłuższy - w zależności od momentu, w którym otrzymamy Twoją płatność

Po opłaceniu zakupu otrzymasz od nas potwierdzenie, które wyślemy również do sprzedającego. W przypadku pytań skontaktuj się z nami.
Pozdrawiamy
Allegro

 

 

Cześć Anna,
płatność za Twoje zakupy utworzona dnia 14.07.2022 o godzinie 13:02 nie powiodła się.

Płatność: nieudana

Niestety Twoja płatność się nie powiodła.

Aby dokończyć płatność:

Następnie przejdź do zakładki Moje zakupy i ponów płatność, aby sprzedający mógł wysłać Twoją przesyłkę.

PONÓW PŁATNOŚĆ

Wybrana metoda płatności

Raty

Przewidywany czas dostawy

Może być dłuższy - w zależności od momentu, w którym otrzymamy Twoją płatność

Po opłaceniu zakupu otrzymasz od nas potwierdzenie, które wyślemy również do sprzedającego. W przypadku pytań skontaktuj się z nami.

Pozdrawiamy
Allegro
oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@interweb, zerknij do zakładki Moje zakupy. Znajdziesz tam nieopłacony zakup. Widzę go na Twoim koncie (chodzi o sprzęt kuchenny). Czy na pewno nie był to Twój zakup?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

interweb
#8 Zapaleniec#

tam właśnie NIE MA NIC O TYM, żadnych informacji o takich zakupach i dlatego mnie to zaniepokoiło.... Gdzie ty widzisz jakieś nieopłacone zaklupy? ja widze to:

https://nimb.ws/kBxd2W

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A w innych zakładkach, w toku itd?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@interweb, zakupy widzę na koncie, z którego tu piszesz. Zrzut ekranu pochodzi z innego konta. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

interweb
#8 Zapaleniec#

jak z innego? z Mojego!!!!

zalogowana jestem na swoje!

Taki odkurzacz KUPIŁAM i ZPAŁACIŁAM w pażdzierniku ubiegłego roku, mam go u siebie !

Skąd pomysł, że nie zapłaciłam za zakupy w lipcu tego roku??

oznacz moderatorów

interweb
#8 Zapaleniec#

nie mam innego - drugiego konta na allegro!!!

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@interweb, a co widzisz, kiedy w zakładce Moje zakupy użyjesz filtra "Wszystkie"? Nieudany zakup, o którym mówię, pochodzi z 14 lipca. Sprawdzisz?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

interweb
#8 Zapaleniec#

NIC. po kolei tak jak widzę od 12 do 17:

https://nimb.ws/oG9nLc

oznacz moderatorów

interweb
#8 Zapaleniec#

Co wy tam za bzdury widzicie?? 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@interweb, Na koncie, z którego tu piszesz, widzę 3 zamówienia (ich numery to 6c433471-0364-11ed-8363-65fe2d3775a3, 5c0444f1-0364-11ed-b555-3f4c396fb14c oraz f99fabb1-0363-11ed-8154-d3934a4756f4), w których zawnioskowano o raty na sprzęt kuchenny (a konkretnie chodzi o thermomix). Rozumiem, że nie wnioskowałaś o ten zakup? Dodam, że raty zostały nieprzyznane.

Jeśli to nie był Twój wniosek, poproszę o sprawdzenie Twojego konta pod katem włamania.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

interweb
#8 Zapaleniec#

nie przekierowywałam się do wniosku o raty i nie prosiłam o żadne raty. nie przeszłam tez do żadnych płatności. szukałam rat zero zgodnie z sugestią z innego wątku w społeczności. Towar w koszyku BEZ KLIKANIA OPCJI ZAPŁAĆ to nie jest podstawa do takich wniosków.

żadnego włamania nie zarejestrowałam i jestem pewna, że takiego nie było i nie ma. 

Naprawcie to bo tylko podnosicie ciśnienie swoim klientom.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@interwebjeżeli widoczne są nieprzyznane raty, to musiało dojść do złożenia wniosku. Zakup w koszyku tym nie skutkuje.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

interweb
#8 Zapaleniec#

Ja nie widzę ani próby zakupu ( w zakładce wszystkie widzę tylko zamówienia opłacone) , ani żadnego innego powiadomienia o żadnych ratach, które niby to chciałam uzyskać nigdzie nie dostałam. dotarło tylko 3x info o tym, że płatność się nie powiodła.

 Skoro jest złożony wniosek to dlaczego ja w swoim panelu niczego takiego nie widzę??? Nie dostałam tez żadnej innej wiadomości ani w systemie allegro ani na @ o wnioskach, czy próbie zakupu na raty - co jest z tym systemem???

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@interweb, wszystkie zakupy ratalne (również te nieprzyznane) znajdziesz w tej zakładce.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

interweb
#8 Zapaleniec#

no nic. zmieniłam hasło do allegro bo nie mam pomysłu na to co się stało ze z ratami o które nie prosiłam sa jakies wpisy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oj kucharz i nie wie że chce coś kupić?🤗

oznacz moderatorów