anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziwne statusy przesyłki Allegro One Box

MAMY ROZWIĄZANIE!
Macui
#8 Zapaleniec#

Witajcie mam pytanie odnośnie dziwnych statusów  z monitorowania przesyłki  Allegro One Box, mianowicie na stronie zakupy posiada od 2 .02 status "W drodze ", natomiast w pełnej historii :

3 lut 2022, 19:56
Termin doręczenia przesyłki został ustalony z odbiorcą

4 lut 2022, 17:45
Awizo Hm 3 nikt do mnie w tej sprawie nie dzwonił no chyba, że był to jakiś przekaz myśli od kuriera, ale on do mnie też nie trawił i nie wiem z kim on to ustalał, a jeśli chodzi o awizo to zapewne zostało ono przybite na ten paczkomat, ponieważ również nic nie mam. Oj kuleje ta usługa liczyłem na szybkie dostarczenie towaru, a on ani widu ani słychu 😕 
oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17
LEW433
#21 Demiurg#

To są paczkomaty Allegro.😁

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Serio? 🙂

"Dziwne statusy przesyłki Allegro One Box"

oznacz moderatorów
Macui
#8 Zapaleniec#

Dla mnie takie są bo bardziej sugerują na dostawę do mieszkania, a nie do ściany

 

oznacz moderatorów
Macui
#8 Zapaleniec#

dokładnie tylko, że zielone 😄

oznacz moderatorów
krejzole
#14 Krzewiciel#

 

Usługa jest jeszcze mało popularna i dlatego puste paczkomaty przewracają się na wietrze. Dlatego takie dziwne statusy.

oznacz moderatorów
Macui
#8 Zapaleniec#

Będę wdzięczny jak ktoś z Allegro wypowie się czy ta paczka dojdzie czy już ją na straty mam spisać  ALE000011287F71 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Macui zobacz czy paczkomat stoi czy wiatr go nie porwał 😄 kolejny klient ma problem z paczką allegro 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Macui Cześć. W monitoringu UPS widzę, że pojawił się problem z informacjami adresowymi (numer listu przewozowego: 1Z83354F6821943527, link do śledzenia: https://www.ups.com/track?loc=pl_PL&requester=ST/trackdetails).

Napisz do nas przez ten formularz i podaj proszę swoje dane adresowe - przekierujemy paczkę. Bardzo Cię przepraszam za tę sytuację.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Macui
#8 Zapaleniec#

@ko_alka  Witaj zgłosiłem poprzez formularz nowe dane adresowe przesyłki, lecz nadal status tej z tracka się nie zmienił 😕

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Macui Cześć. Przesyłka jest w drodze pod nowym numerem nadania: 1Z8332YF6842033019. Paczkę możesz śledzić na: https://www.ups.com/track?loc=pl_PL&requester=ST/trackdetails

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
miliarderzy
#12 Orędownik#

Jak sprawdzić status takiej przesyłki:

Allegro ALE000024A3E2B3
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@miliarderzy status przesyłek Allegro możesz sprawdzić w zakładce Kupione przy konkretnym zamówieniu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro

@miliarderzy sprawdziliśmy to, przesyłka została dostarczona do automatu paczkowego dzisiaj ok 10:30, jest gotowa do odbioru 🙂 

oznacz moderatorów
Sayuri_92
#2 Obserwator#

A jak można sprawdzić dokładny status przesyłki: ALE00002525D928

W pełnej historii przesyłki jest napisane że "Kurier przekazał przesyłkę do magazynu" i od wczoraj, tj. 10 sierpień 2022, 13:45 wisi ten status i przesyłka nawet nie ruszyła w drogę do automatu.

oznacz moderatorów
Sayuri_92
#2 Obserwator#

Jak można sprawdzić dokładny status przesyłki: ALE00002525D928

Nigdzie nie widzę, żeby był podany numeru do śledzenia u przewoźnika UPS.


W pełnej historii przesyłki na allegro jest napisane że "Kurier przekazał przesyłkę do magazynu" i od wczoraj, tj. 10 sierpień 2022, 13:45 wisi ten status i przesyłka nawet nie ruszyła w drogę do automatu.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Sayuri_92 cierpliwości kilka dni poleży na magazynie i ruszy dalej 🙂 a o numer UPS poprosimy @Allegro_One 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Sayuri_92 Paczka została umieszona już w One Boxie, więc czeka na Ciebie i odbiór. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów