anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziwny i upierdliwy dostęp do kategorii związanej z częściami elektronicznymi

PitraSX
#7 Wielbiciel#

Czy ktoś może wytłumaczyć jaka błyskotliwa idea przyświeca koncepcji dostępu do kategorii części / komponentów elektronicznych w taki sposób jak ma to teraz miejsce: Elektronika -> RTV i AGD -> Elektronika i znowu Elektronika....? Czy ktoś z zespołu Allegro w ogóle sprawdza że funkcjonalność portalu w dostępie do tego asortymentu jest upierdliwa i może być frustrująca dla szukających w szczególności gdy szukają pierwszy raz ?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jeszcze trochę a łatwiej będzie znaleźć złoty pociąg albo bursztynową komnatę niż to co potrzebne na allegro .

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Będziesz mógł znaleźć to co oni chcą abyś znalazł. 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@majster_man I najlepiej jak znajdziesz to w ich sklepie.

oznacz moderatorów

PitraSX
#7 Wielbiciel#

Dokładnie. Logika dziwna, dlaczego akurat podkategoria dla RTV i AGD? W komputerach też są części.... 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To prawda coraz gorzej cokolwiek znaleźć, może o to chodzi. to tak jak w marketach zmieniają półki żebyś chodził i szukał a może po drodze coś kupisz.🙄

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@LEW433 Mówi się że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu a na allegro wszystkie ścieżki mają prowadzić do wybranego sklepu.

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Ja osobiście na allegro już nie kupuję. Za drogo, wystarczy pomyśleć i potrzebne rzeczy są tuż za rogiem, taniej.

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@majster_man Osobiście kiedyś kupowałem bardzo często obecnie to tylko jak potrzebuję czegoś czego nie ma u mnie w mieście.

oznacz moderatorów