anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dziwny problem z licytacja

MAMY ROZWIĄZANIE!
jacenty_m
#9 Pomysłodawca#

Witam. Od kilku dni mam problem z zalicytowaniem w jednej aukcji. System pozwala na wpisanie dowolnej kwoty i zalicytowanie, ale nie nie podnosi kwoty i nie dopisuje mnie do licytujacych. Proboje od kilku dni na roznych komputerach i przegladarkach.

https://allegro.pl/oferta/zestaw-do-myjek-cisnieniowych-bosch-aqt-135bar-2-12640146159

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jacenty_m A czy po zalicytowaniu pojawia się jakiś komunikat? Czy widzisz tę licytację tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/licytuje

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
jacenty_m
#9 Pomysłodawca#

Nie ma zadnego komunikatu, licytacja sie nie pojawia w https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/licytuje .

"Pachnie" mi to jakims bledem skrypt/java itp. Jakby moja komenda nie docierala do systemu.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jacenty_m Prześlij mi proszę zrzut ekranu z momentu próby zalicytowania w ofercie. Proszę, żeby na zrzucie był widoczny pasek URL, data oraz godzina. Sprawdzimy w systemie co się dzieje 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
jacenty_m
#9 Pomysłodawca#

Wpisana kwotaWpisana kwotaProba licytacjiProba licytacjiI stan po kliknieciuI stan po kliknieciu

oznacz moderatorów
jacenty_m
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jacenty_m Przesłałam już tę sprawę do konsultacji z Działem Technicznym. Wrócę do Ciebie z odpowiedzią 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jacenty_m Wracam z kolejną prośbą. Czy możesz przesłać mi zrzuty z włączoną konsolą (nie wiem czy instrukcja będzie potrzebna, ale w razie coś podsyłam: https://wise.com/pl/help/articles/2954851/jak-otworzyc-konsole). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
jacenty_m
#9 Pomysłodawca#

Czy tyle wystarczy?Czy tyle wystarczy?

oznacz moderatorów
jacenty_m
#9 Pomysłodawca#

Konsola PO zalicytowaniuKonsola PO zalicytowaniu

oznacz moderatorów
jacenty_m
#9 Pomysłodawca#

I pelno bledow .jsI pelno bledow .js

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jacenty_m Otrzymałam odpowiedź z prośbą o zaktualizowanie Firefoxa do 105.0.

Dodatkowo prośba o wyczyszczenie plików cookie/cache, wyłączenie wtyczek oraz podjęcie próby w trybie incognito. 

Dodatkowo bardzo prosimy o dokładniejsze zrzuty. Komunikaty na czerwono powinny być rozwinięte, a także muszą przedstawiać co dokładnie widać pod spodem.

Dodatkowo wielka prośba o zrzut z zakładki "Sieć".

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
jacenty_m
#9 Pomysłodawca#

 

Troche duzo tych prozb 🙂

Tryb incognito - bez zmian - nie dziala

Zmiana firefoxa na 105 (poprzednio byl ESR 102) - to samo

Czyszczenie cookies/cache - bez zmian

Co do rejestracji konsoli, to trudno na zdjeciu to wszystko ujac 😞

Ale nie namawiajcie mnie do  nagrywania filmow....jakos przezyje ta aukcje 😉

tymbardziej, ze jest to CHYBA wina skryptow na tej konkretnej aukcji - jak juz pisalem na innej wszystko dziala OK.

oznacz moderatorów
jacenty_m
#9 Pomysłodawca#

Zmiana na Opere GX, rowniez nie dziala

to wszystko na roznych komputerachDodatkowo bledy wyswietlania grafiki, link dzialaDodatkowo bledy wyswietlania grafiki, link dziala

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@jacenty_m Wiem, że poprosiłam Cię już dzisiaj o wiele rzeczy, ale po prostu staramy się znaleźć przyczynę. Nie udało nam się powtórzyć tego błędu, licytacje przechodzą bez problemu. Bez dodatkowych materiałów przypuszczamy dwie sytuacje: problem z przeglądarką (który należałoby odrzucić ze względu na to, że sytuacja jest podobna również na innym urządzeniu i innej przeglądarce) lub sprzedający dodał Cię do zakładki Moi nieaktywni kupujący. Nie jestem w stanie tego sprawdzić, dlatego możesz napisać do sprzedającego i dowiedzieć się, czy jesteś u niego na liście. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
jacenty_m
#9 Pomysłodawca#

Ok rozumiem...dzieki za starania, ale niestety jest zbyt duzo zmiennych, ktore moga tutaj wystapic, a ja nie umiem tego wszystkiego pozbierac.

Chyba jednak sugestia o zablokowaniu moze byc trafna...nie moge zalicytowac na ZADNEJ aukcji tego sprzedawcy, ale do tej pory zawsze mialem o tym KOMUNIKAT 😞

oznacz moderatorów