anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Etykieta zwrotna

Client:102849774
#7 Wielbiciel#

Chciałbym zwrócić towar poprzez paczkomaty inpost, dostałem tylko numer zwrotu ale nigdzie nie ma etykiety do wydrukowania na paczkę, gdzie ją znaleźć ?

pzdr

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

firmakrzak
#11 Animator#

Etykieta nie jest potrzebna. Wystarczy kod zwrotu, który zapisujesz na opakowaniu. W paczkomatcie zaznaczasz "mam kod zwrotu" lub coś w tym stylu (do wyboru będzie jeszcze "mam paczkę że specjalna etykieta"), wybierasz gabaryt i umieszczasz paczkę w skrytce. Etykietę naklei kurier.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:102849774 https://inpost.pl/pomoc-jak-zwracac-produkty-kupione-na-allegro

Aby odesłać przedmiot:

  • Wejdź do zakładki Moje Allegro > Zakupy > Moje zakupy, a następnie kliknij „Zwróć zakup” przy przedmiocie, który chcesz oddać.
  • Dostaniesz SMSa z kodem zwrotu. Jednocześnie poinformuj sprzedającego o zamiarze odesłania przedmiotu.
  • Przygotuj przesyłkę. Etykieta ani adres zwrotu nie będzie Ci potrzebny. Wystarczy, że użyjesz kodu zwrotu, który otrzymasz w wiadomości SMS i napiszesz go odręcznie na przesyłce.
  • Paczka gotowa? Udaj się do dowolnego automatu Paczkomat - znajdź najbliższy. Na ekranie urządzenia wybierz „Chcę wysłać paczkę”, a następnie „Mam specjalny kod”. Po wpisaniu kodu Paczkomat automatycznie otworzy skrytkę. Umieść w niej paczkę i zamknij skrytkę. Jeśli masz paczkę, której rozmiar nie pozwala na zwrot w automacie Paczkomat to udaj się z nią do najbliższego PaczkoPunktu InPost.
________
Κώστας
oznacz moderatorów