anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Faktura dla szkoły

Client:91276432
#7 Wielbiciel#

Potrzebuję faktury na zamówione przeze mnie rzeczy, jednakże faktura ta nie może być wystawione na mnie tylko na firmę a dokładnie szkołę . Na fakturze powinny znaleźć się takie dane jak nabywca i odbiorca - czy za pośrednictwem allegro mogę otrzymać taką fakturę ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:91276432 pisz do sprzedawcy. Myślę, że jak przy zakupie zaznaczysz, że chcesz fakturę i podasz nip to bez problemu wystawi. O ile wystawia faktury.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Podczas zakupu podajesz dane do FV i wypełniasz na kogo ma być, nie ma znaczenia ze kupujesz ze swojego konta.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Client:91276432  część firm uzupełnia dane automatycznie z zakładki allegro i tutaj mogą być problemy z danymi nabywcy i odbiorcy osobno.

Ja bym najpierw zayptał sprzedającego o taką możliwość - tak aby nie doszło do przeoczenia.

Łatwiej najpierw spytac niż potem korygować dokumenty.

oznacz moderatorów

Cristobaldo74
#8 Zapaleniec#

Zapytaj sprzedawcę, nie każdy daje takie faktury, pamiętaj, żeby zapytać czy da ci fakturę z odroczonym terminem płatności, żeby księgowa zdążyła zapłacić. Może być, że da ci fakturę pro forma. Nie każdy OP akceptuje takie, zapytaj księgowa. 

oznacz moderatorów