anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Faktura elektroniczna

www_Inhom_pl
#8 Zapaleniec#

Namawiam aby Allegro wprowadziło opcję zaznaczenia, że chce się otrzymać fakturę w wersji elektronicznej. Wtedy sprzedawca byłby zobligowany do wysyłania faktury w formacie PDF. Do tej pory za każdym razem muszę dodawać taką uwagę w komentarzach a i tak połowa albo więcej wysyła tradycyjną fakturę. Tradycyjne faktury są dużo gorsze bo:

- w trakcie euforii odpakowywania zapominam o formalnościach i faktury giną gdzieś np. w śmieciach

- jak chce coś sprawdzić z info na fakturze to musze koniecznie być w moim archiwum fakturalnym 

- muszę czekać na fakturę aż fizycznie przyjdzie z paczką. 

i jeszcze parę innych. 

 

Twórzmy nowoczesne a nie starodawne państwo. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

konto zamknięte
Nie dotyczy

Przecież zawsze możesz wystawić fakturę poprzez jakąś stronę i wysłać na maila 🙂

oznacz moderatorów

www_Inhom_pl
#8 Zapaleniec#

tu nie chodzi o mnie jako sprzedawca tylko jako nabywca. chciałbym mieć taką opcje, że zaznaczam fakturę w wersji elektronicznej i sprzedawca ma obowiązek dosłania mi jej w formie elektronicznej, a nie że muszę po paczkach szukać że muszę uważać aby jej przypadkiem nie przeciąć itp.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

ahaa, mój mechanik mi wytłumaczył czemu elektroniczne są mniej cool.
powód jest prosty, na papierze możesz sobie napisać co chcesz, a elektroniczna wymaga posiadania magazynu, czyli robienia tych wszystkich stanów wejść/wyjść towaru 😞

oznacz moderatorów

www_Inhom_pl
#8 Zapaleniec#

cooo ???? jakies dziwne tlumaczenie. fakture tak czy siak trzeba wystawic a ja chcialbym zeby ja wyslac jako zalacznik do maila lub aby byla do sciagniecia gdzies np z allegro. co to ma byc za problem. no chyba ze ktos pisze faktury recznie heheh

oznacz moderatorów