anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Filtr dostawy

SERPENS-ALARM
#1 Nowicjusz#

Od pewnego czasu kiedy to **piiip**s ogarnął umysły wszystkich [edycja] pojawiają się ogłoszenia bardzo pożądanych przedmiotów w bardzo pożądanych niskich cenach .  Dopiero głęboka analiza stron Allegro  pozwala zauważyć, że dostawa może przedłużyć się do 21 dni lub miesiąca.

OK. niech im będzie stworzono rubrykę określaną " kraj pochodzenia".

ALe...[edycja] nie odpuszczają i pojawiają coraz częściej oferty z opisem jak zza światów.

Sprzedawcy nawet nie wysilają się, aby z rozumem przetłumaczyć teks z **piiip**s i kopiują to co tam im automat  Google przetłumaczył na nasz ojczysty język nie zasatanawiając się, że tłumaczenie wyszło jak z koziej **piiip** trąbka.

Wiadomo...Alelgro zarabia na każdym ogłoszeniu więc po co będzie zniechęcać tumana do płacenia. Cóż ...kasa rządzi, tym bardziej że głównym właścicielem nie jest Polak.

Czyli wniosek nasuwa sie jeden....otwórz filtr czasu dostawy aby nie zwariować czytając opisy.

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

Za dużo piiip i tak naprawdę nie wiadomo, o co chodzi. Napisz to krócej i w sposób zrozumiały.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@xyz96  O Chinczyków

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

piłeś? nie pisz

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

ja tam wątek zrozumiałem ,, piłeś nie czytaj ,,😁

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

@mdrogeria ale ja nie piszę, że nie rozumiem posta - po prostu ciężko się to czyta

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

o już pocenzurowane 😮

oznacz moderatorów