anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Filtracja ofert nie dziala dobrze !!

olimp-zywienie
#1 Nowicjusz#

Witam serdecznie, mam problem z filtracją ofert. Wybierając kategorie i widząc ogrom produktów gdy ustawie filtracje np na ogłoszenia system podpowiada ze będzie ok 1500 ofert ale jak kliknę dalej by wyświetlił oferty pokazuje mi się tylko jedna oferta , mimo że szukając ręcznie zdecydowanie więcej. Nawet wchodząc głębiej w kategorie i wybierając ogłoszenia pokazują się inne ... sprawdziłem tez na laptopie. Czy u kogoś to działa dobrze?czy robie coś źle?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Nie, tak teraz to działa.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@olimp-zywienie czy możesz podać przykłady wyszukiwań o których piszesz? 
Wydaje mi się, że jest to związane z widokiem produktowym, ogłoszenia są na Allegro Lokalnie, więc na Allegro pokażemy tylko jedną ofertę z Allegro Lokalnie, a po kliknięciu "zobacz podobne" zobaczysz pozostałe odpowiadające danemu wyszukaniu ogłoszenia z Allegro Lokalnie. 
Jeśli problem dotyczy czegoś innego, potrzebne będą konkretne wyszkukania i sczczegółowy opis, abym mogła to wyjaśnić 🙂

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@la_nika ja właśnie dzisiaj przez nowy look wyszukiwarki zapłaciłem więcej za produkt

oszukał mnie serwis, posortowałem oferty po cenie, sprawdziłem w drzewku

wydawało się najtaniej - a gdy w ofercie wybrałem pokaż podobne to mi pokazało to samo z niższą ceną

oznacz moderatorów