anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Filtrowanie ofert z Chin

Klaudiusz1983
#12 Orędownik#

Czy macie jakis sposób na odfiltrowanie tysięcy gów...ch ofert z Chin ? 

Jak mam to wszystko przegladać, to wolę podjechać do sklepu stacjonarnego i na spokojnie kupić.

Jest jakiś sposób na to dziadostwo ???

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

Paint_Box
#12 Orędownik#

W niektórych kategoriach po lewej stronie masz filtr "dostawa z Polski". Nie oznacza to jednak, że po przefiltrowaniu nie otrzymasz towaru od sprzedawcy z Chin. Oni już potrafią to obejść.

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

 

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@aragil lepiej nie pytać, bo jeszcze ktoś wpadnie na pomysł aby ukryć skąd 🤣

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@Klaudiusz1983 Masz rację, nie da się do końca odfiltrować, sprzedawcy manipulują miejscem wysyłki, trzeba uważnie czytać.😁

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Klaudiusz1983 Najlepiej by było je odizolować, żeby ludzie się nie nabierali lub oznaczyć a do mojego pomysłu na zmiany świetnie się nada taki filtr aby ukryć, odizolować ryzykowne zakupy.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Klaudiusz1983 można użyć filtra dostawa z Polski oraz ograniczyć czas dostawy, warto jednak pamiętać, że oferty z zagranicy mogą być równie atrakcyjne, a Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy, więc w razie problemów lub otrzymania produktu niezgodnego z opisem możesz liczyć a naszą pomoc! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Klaudiusz1983
#12 Orędownik#

@la_nika Allegro - Elektronika - Komputery - Urządzenia wskazujące - Myszki

powiedz mi gdzie mam w ww. kategorii zaznaczyć "dostawa z Polski" , bo ja widzę, że mogę tylko wybrać lokalizację, czyli miasto lub województwo. To nic nie daje.

Natomiast po w czasie dostawy mam do wyboru: dostawa dzisiaj, do jutra, najpóźniej pojutrze.

W jaki sposób ma to wyeliminować wyłącznie oferty z Chin ??????

 
 
 
 
 
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Klaudiusz1983 rzeczywiście w tej kategorii nie ma filtra "dostawa z polski", mój błąd, przepraszam. Jednak jeżeli ustawisz dostawę "do jutra" to otrzymasz oferty, w których Sprzedający mają polskie adresy. Szczególnie w obecnej sytuacji, gdy wybranie się do sklepu nie jest możliwe, warto  skorzystać z możliwości zakupów na Allegro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@la_nika przy ustawieniu filtra „dostawa do jutra” tracimy wiele ofert z dłuższym terminem dostawy, np. 2-3 dni, ale potencjalnie tańszych. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte tak, wybaczcie nie dodałam tego, to jest minus tego sposobu wyszukiwania. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Same minusy a gdzie plusy . Klient chyba jest bardziej zadowolony jak szybko znajdzie ofertę jakiej potrzebuje . Powinniście coś zrobić aby szybko i łatwo można było omijać te produkty i tych sprzedawców których potencjalny klient nie chce znaleźć .

oznacz moderatorów

faun77
#8 Zapaleniec#

Proponujemy dodać taki filtr we wszystkich kategoriach i będzie po sprawie. Albo dodać opcję dostawa do wybranej daty. Jak dla mnie może być nawet z chin ale jeśli przyjdzie np. do 7 dni. Opcja dostawa na jutro czy pojutrze to za mało. Natomiast jeśli mam dostawę od 15-22 dni to już mi się nie chce czekać. Z takimi terminami mogę skorzystać  z alternatywnego portalu i kupić z Chin. Osobiście godzę się często zapłacić więcej ale mieć przesyłkę szybciej.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@la_nika Też niekoniecznie, bo ostatnio tu pisaliśmy o problemie pewnego zakupu i pewnej firmy która ma jakiś magazyn w Polsce sprzedaje jako sprzedawca z Chin a w dostawach ma z Polski napisane wysyłka z jakichś magazynów w 24h chyba 🙂

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oferty atrakcyjne ale największe atrakcje czekają na kupującego jak ma odesłać towar do Chin.🙁

oznacz moderatorów

nimdil
#1 Nowicjusz#

w jaki sposób allegro coś gwarantuje, skoro zwrot produktu kupionego z przesyłką krajową jest do Londynu? Przecież to absurd.

oznacz moderatorów

Pasjonat76
#7 Wielbiciel#

Szybciej i taniej zrobić zakupy w sklepie stacjonarnym lub internetowym.

oznacz moderatorów

Client:103542439
#7 Wielbiciel#

Możesz w filtrach zaznaczyć dostawę Smart 

Znika wszystko z Chin a wszystkie interesujące oferty z Polski zostają, nawet te z kilkudniowym czasem wysyłki

oznacz moderatorów

Totumfacky
#8 Zapaleniec#

Świetne pytanie, nadal aktualne. Nie chcę kupować z Chin. Towary wystawiane na sprzedaż to śmiecie, odrzuty które nie przeszły kontroli jakości do USA. Są same problemy, z komunikacją, z ceną (ten sam produkt bardzo znacznie różni się ceną u różnych sprzedawców). Chinole wysyłali mi nie raz towar wybrakowany. Obrazy produktów to nie ich zdjęcia. Czas i prawdopodobieństwo dostawy. Roszczenia gwarancyjne (łatwo stamtąd coś zamówić, gorzej odesłać) i udowadnianie że produkt się popsuł...

oznacz moderatorów

pixelian
#2 Obserwator#

 Poza tym w 99 to po prostu podróbki.

oznacz moderatorów