anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Filtry w szukaj, filtrowanie tysięcy aukcji jednego produktu

Bartollomeo
#7 Wielbiciel#

Powinna być możliwość filtrowania powtarzających po dosłownie dziesiątki stron x 100 aukcji.

Dosyć mam przerzucania stron na których od góry do dołu są aukcje tego samego produktu.

Nie wierzę, żeby sprzedawca miał na stanie tak wielką ilość sztuk, skoro tylko na 1 tylko aukcji jest możliwość zakupu XXX sztuk.

Dla mnie przesuwanie takich ilości podstron identycznego produktu jest identyczna ze spamem

Po paru minutach Syzyfowej pracy przechodzę do innych serwisów

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Bartollomeo aby ograniczać takie sytuacje od 2019 roku, stopniowo i w wielu kategoriach grupujemy oferty z tymi samymi produktami. W coraz większej ilości kategorii zamiast listy ofert znajdziesz listę produktów, każdy element na liście to jeden produkt, do którego przypisaliśmy oferty z tym produktem. Zmiany te wprowadzamy, by ułatwić Klientom takim jak Ty porównywanie produktów, identyfikowanie najlepszych ofert i podejmowanie trafnych decyzji zakupowych. Są to zmiany, które wymagają czasu, ale staramy się wprowadzać je jak najszybciej, mam nadzieję, że już niedługo zauważysz efekty naszej pracy, a problem o którym napisałeś zniknie.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@la_nika To w końcu zgrupujcie tego sprzedawcę. Albo - jak to macie w zwyczaju robić z szaraczkami - poproście go o selfika z dowodem osobistym w jednej dłoni, fakturą zakupu w drugiej, na tle tych niemalże 200 tysięcy dysków SSD (prawie 6 tys. zdublowanych ofert pomnożone przez 30 sztuk w chyba każdej ofercie), które rzekomo ma na stanie😏

Takiej zlewki ze strony allegro, jaka panuje w ww. wątku, to już dawno nigdzie nie widziałem. Plucie w twarz innym użytkownikom, w postaci ignorowania odpowiedzi na posty i nieogarnięcia sprawy przez PÓŁ ROKU, to i tak dość łagodne określenie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów