anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Flaga Ukrainy na Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
drezyna1
#8 Zapaleniec#

Dlaczego polityka allegro jest antypolska i nie szanuje rdzennych obywateli tego kraju umieszczając obce barwy w logo witryny?

Tyle lat dojenia Polaków przez korporację z barwami polski a tu nawet na święto flagi robicie z Polski Ukrainę. Rozumiem tydzień, dwa ale widocznie Polacy są mniej ważni. Zemści się to na was niedługo.

oznacz moderatorów
76 ODPOWIEDZI 76
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Było kilka takich tematów i odpowiedź brzmiała "do końca wojny"...

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Dawid503 każdy z nas jest inny , każdy inaczej reaguje , Ciebie atakują kolory , a innym solą w oku byłby brak reakcji na to co się TAM dzieje , na razie żyjemy tym i z tym .

oznacz moderatorów
mouhalse
#2 Obserwator#

Dzień dobry,

Korzystam z Allegro na komputerze oraz w aplikacji. Ostatnio Allegro zmieniło szatę graficzną logo tj. pomarańczowe logo z sercem zółto-niebieskim. Chciałabym móc wrócić do polskiej wersji Allegro. W ustawieniach mam zapisaną lokalizację- Polska i walutę- pln. 

Moje pytanie czy jest polska wersja Allegro?

Dziękuję.

Pozdrawiam,

Aneta

PS Z góry przepraszam, jeśli źle wybrałam tablicę.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@mouhalse Temat mocno omawiany na forum, poszukaj poczytaj, Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@mouhalse nie da się , tak ma ponoć być do końca konfliktu R_U

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Najlepiej aby teksty tego typu  pomijać milczeniem. Nie  jest to temat do debaty, dyskusji.

Dobrze jeśli piszący potrafią czasem przynajmniej  przeprosić.

oznacz moderatorów
mouhalse
#2 Obserwator#

Tak, zdążyłam przejrzeć wątki o podobnej tematyce, byłaby to jałowa dyskusja... Przeprosiłam wyłącznie za ewentualne niewłaściwe dopasowanie wątka do tablicy

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@mouhalse jeżeli Pani w przeglądarce ma adres https://allegro.pl/ to jest Pani na polskiej wersji allegro.

Osobiście jestem przeciwny wszelkim przejawom ksenofobi

oznacz moderatorów
mouhalse
#2 Obserwator#

Dziękuję za wyjaśnienie, że to polska wersja allegro.  Ale ksenofobi? Obserwuję raczej jakąś autoagresje ksebofobiczną czy masohizm ksenofobiczny skierowany na samych siebie. NIe rozumiem jaki efekt ma przynieść tego rodzaju zmiana barw? 

oznacz moderatorów
ares_
#14 Krzewiciel#

@mouhalse zmiana barw to miła dla oka odmiana po kilkunastu latach patrzenia w pomarańczowy kolor

oznacz moderatorów
mouhalse
#2 Obserwator#

Zatem oby bokiem nam nie wyszły nowe barwy

oznacz moderatorów
auras2
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
Agent051
#16 Inspirator#

@auras2 Allegro to prywatna firma i może robić ze swoim logiem co chce. 

oznacz moderatorów
auras2
#7 Wielbiciel#

rusek czy ukrainiec nie istotne. chcę wiedzieć czy to polska firma i służy polakom,, 

oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@auras2 
Właścicielem Allegro.pl Sp. z o.o. jest ALLEGRO.EU S.A.
Jej akcjonariat przedstawia się tak: https://www.biznesradar.pl/akcjonariat/ALE

 

 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@A3dam To jest portal allegro.pl a nie allegro.eu. Zarząd tej części portalu (czyli.pl) znajduje się w Poznaniu. Czy w innych krajach gdzie działa allegro portale też zmieniły barwy ?

Tylko nie odpisujcie, że to wyjątkowa sytuacja itp. 

oznacz moderatorów
A3dam
#19 Nestor#

@Ziolko39 
To jest portal allegro.pl a nie allegro.eu. 

Właścicielem
Allegro.pl Sp. z o.o. jest ALLEGRO.EU S.A.

 

 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 Beznadziejny komentarz. Myślałem, że kogoś z Twoją rangą stać na więcej.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Sądziłem że masz więcej empatii, od samego początku atakujesz Ukrainę, życzę zdrowia  i spokoju obyś nie musiał wiać, a wtedy to w jakim kierunku? 😁

oznacz moderatorów
Skill_Player
#14 Krzewiciel#

@Ziolko39  właśnie od czasu gdy fundusze przejęły allegro zaczęły się dziać cuda - kasowanie komentarzy transakcji itp.

W tej sytuacji międzynarodowej którą mamy dla mnie nie ma nic dziwnego, że allegro chce wspierać Ukrainę i dobrze, że to robi aczkolwiek jak zwykle nie wykazuje się tutaj w 100% "dobrym nosem" który powinni mieć w stosunku do polskich obywateli.

 

Jest to kolejny wątek, kolejna mini burza (kupo burza - delikatnie powiedziawszy) i ciekawe kiedy zostanie zdjęta przez moderację?

oznacz moderatorów