anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Formularz zwrotu błędnie wypełniony

wandziaczek
#7 Wielbiciel#

Witam,

Zakupiłam towar na allegro, po czym chciałam dokonać jego zwrotu z uwagi iż był on niezgodny z opisem. Formularz zwrotu wypełniłam jako wysłanie na własny sposób w formularzu zamówień allegro inpost, opłaciłam również opcję dom-dom aby kurier inpost przybył po przesyłkę, tak jak mi ją przywiózł, gdyż jej gabaryty nie pozwalają na wysyłkę paczkomatem. SPrzedający udzielił mi informacji abym zgłosiła się do allegro o ponowne udostępnienie opcji w zakłądkach wypełnienia formularza zwrotu, aby wypełnić go poprawnie zaznaczając opcje zwrot z allegro. Proszę o pomoc jak uzyskać możliwość ponownego wypełnienia formularza zwrotu na allegro. Dziękuję z góry, wandziaczek

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

on niezgodny z opisem Nie zwrot tylko reklamacja 🙂

Napisz do allegro może pomogą, przy zwrocie dostaniesz co wpłaciłaś a przy reklamacji za odesłanie jeśli nie przejdzie darmowy zwrot allegro, warto poczytać KC i UoPK i znać zwoje prawa i obowiązki 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

wandziaczek
#7 Wielbiciel#

dziękuję za pomoc, uzyskałam informację z allegro, że niestety nie można przywrócić funkcji zwortu a sposób odesłania w tej sytuacji produktu i zwrot środków skonsultować ze sprzedawcą

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@wandziaczek W takim razie odeślij sprzedającemu niezgodny z opisem towar na swój koszt, najtańszą wysyłką rejestrowaną, dołącz pismo reklamacyjne, podaj w nim swoje dane, jego dane, nazwę przedmiotu, numer oferty, opisz wady i zażądaj naprawy, wymiany lub zwrotu wszystkich kosztów, także kosztów odesłania. Przy naprawie i wymianie sprzedawca także jest zobowiązany zwrócić koszt odesłania i dosłać na swój koszt towar zgodny z opisem. Sprzedawca już uznał Twoją reklamację za zasadną, zalecając kontakt z Allegro w celu odesłania przedmiotu.

Gdyby sprzedawca stwarzał problemy, proś o pomoc Allegro przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów