anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie i jak zgłosić fejkowych sprzedawców?

roca-LLB
#9 Pomysłodawca#

Spotkałem konto z podejrzanie dziwnym opisem przedmiotu. Nie dość, ze znajduje się w całkiem odjechanej dla niego kategorii, to do tego opis jest zywcem skopiowany z translatora. Oczywiście wysyłka z Chin, ale dane konta, jak najbardziej polskie. Po próbie nawiązania kontaktu mailowego ze sprzedającym otrzymałem wiadomość - cytuję:

„my nie rozmawiac po polskiemu , plis arabic”

 

Śmierdzi oszustwem na odległość.

 

 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Nie zgłosić, tylko zapytać Allegro, czy oferty są zgodne z regulaminem. Zapytasz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=a2f3ea49-2579-47d5-87f4-6d96a42e3e86&subjectId=ae7b20da-e...

W polu "numer oferty" możesz wpisać jakikolwiek numer, a w wiadomości zaznaczyć, że pytasz o wszystkie ofert wskazanego sprzedawcy, inaczej Allegro odniesie się jedynie do jednej ofert, a inne niezgodne z regulaminem pozostawi w spokoju.

Samo zgłoszenie zazwyczaj nic nie daje.

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

👌

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

roca-LLB
#9 Pomysłodawca#

Zgłosiłem w formularzu wg podanego linka. Teraz ruch należy do allegro.

oznacz moderatorów

roca-LLB
#9 Pomysłodawca#

Allegro odpowiedziało - oferta usunięta.

I bardzo dobrze, że tak szybko.

Byłbym w pełni usatysfakcjonowany, gdybym się dowiedział, że podjęto weryfikacje sprzedającego,który znając tylko arabski i angielski podawał się za polkę mieszkającą w okolicach miasta Nowy Tomyśl. Ale, ze dzisiaj koniec soboty, to zapewne machina sprawdzająca ruszy w poniedziałek

Oby!

oznacz moderatorów