anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie jest kupon??

monikay
#1 Nowicjusz#

Wlasnie aktywowalam allegro pay i powinnam dostac kupon za aktywacje w wysokosci 50 zl. Gdzie on jest i jak go wykorzystac?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Dostaniesz ale to tylko 1warunek a 2 to zakupy za min 30zł z allegro Pay bez kosztów dostawy.

oznacz moderatorów

monikay
#1 Nowicjusz#

Wlasnie chcialam zrobic zakup za > 50, niestety  kupon z allegro pay mi sie nie pojawil wiec anulowalam zakup, i zakupilam ponowanie wykorzystujac inny  kupon.

Mam jeszcze cos do kupienia za ponad 100 dlatego chcialabym jednak wiedziec gdzie on mi sie pojawi jak go dostane😉

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Z zastrzeżeniem ust. 1 powyżej, aby otrzymać Kupon Promocyjny, Uczestnik, który nie aktywował Allegro Pay, powinien:
a. w Okresie trwania Promocji aktywować Allegro Pay i
b. w Okresie trwania Promocji zrealizować Transakcję na Allegro o minimalnej wartości 30 zł (bez kosztów dostawy), przy płatności za pomocą Allegro Pay.

 

Po spełnieniu warunków wskazanych w ust. 2 Każdy Uczestnik Promocji otrzyma od Organizatora Kupon Promocyjny - rabatowy, obniżający kwotę do zapłaty o 50 zł (słownie: pięćdziesiąt złotych), który Uczestnik może wykorzystać na zakupy za pośrednictwem Allegro („Kupon Promocyjny”).
Przykład: Uczestnik nie ma aktywnej usługi Allegro Pay. Po aktywacji Allegro Pay w Okresie trwania Promocji oraz opłaceniu Transakcji za pomocą Allegro Pay otrzyma Kupon Promocyjny o wartości 50 zł.

oznacz moderatorów

monikay
#1 Nowicjusz#

Super, dziekuje za odpowiedz na pytanie.

oznacz moderatorów

Mikan82
#7 Wielbiciel#

Ja właśnie aktywowałem allegro pay i kupiłem nim allegro smart. Bona nie dostałem.

Ponoć bona dostaje się w ciągu 2 dni, więc czekam.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak.

oznacz moderatorów