anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie jest moja paczka_Allegro one

madix_x
#7 Wielbiciel#

Moja paczka dostarczana przez allegro one zaginęłą i od 07.11 nie mogę się dowiedzieć gdzie i czy wogóle (sic!) jest czy też może już  przepadła. Na infolinii doskonale wyszkoleni konsultanci nie maja oprócz miłych formułek nic do powiedzenia, wkółko ta sama mantra, że czekają na informacje- tydzień mija i dalej nic nie wiadomo! Porażka, zero konkretów, zero paczki...

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@madix_x Cześć! Przykro mi, że czekasz na swoją paczkę. Podaj mi proszę numer zamówienia/paczki. Skontaktuję się z przewoźnikiem w tej sprawie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

madix_x
#7 Wielbiciel#
Allegro
A00068M9G9
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@madix_x Sprawa została ponaglona, przepraszamy bardzo za czas oczekiwania. Robimy wszystko, żeby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka hmmm.. z prędkością światła na wysokości lamperii ..... szkoda tylko ,że już tydzień mija

istockphoto-1183094952-612x612.jpg .

oznacz moderatorów

madix_x
#7 Wielbiciel#

nie no super, odrazu mi lepiej...zwłaszcza, że dokładnie to samo słyszę od tygodnia, a nikt nie  potrafi  odpowidzieć na proste pytanie, czy wogóle wiecie gdzie jest paczka?, bo wygląda na to, że nie, i teraz to już tylko gra na zwłoke...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Lepiej będzie jak to sobie odpuszczą , albo z podkulonym ogonem zwróca się do Pana Brzoski , On będzie wiedział co z tym zrobić .

oznacz moderatorów