anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

gdzie mam wpłacać te raty?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:39572063
#7 Wielbiciel#

Witam . Kupiłem miesiąc temu trymer remington na raty zero i chciałem wpłacić ratę. Niby wszystko ok ale minął miesiąc i na maila ani na nic innego nie  przyszło jak i gdzie mam wpłacać te raty. Proszę o jakąś wskazówkę. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
xyz96
#21 Demiurg#

Wiele osób tutaj porusza ten problem. Bank powinien dostarczyć Ci harmonogram spłat i podać numer konta, więc kontaktuj się z bankiem. Możesz też zapytać Allegro przez formularz kontaktowy, jak to jest, że banki współpracujące z Allegro i udzielające pożyczek nie przysyłają tych danych. Czyżby chodziło o to, aby naliczać odsetki za nieterminowe płatności? Nie mogą tego robić, ponieważ wina za opóźnienie byłaby po stronie banku. https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=03326446-3f17-47ae-adf1-2d52e1419d5a

oznacz moderatorów
RIDDICK__
#7 Wielbiciel#

Hej,kupiłem w ramach "raty od nowa"(od rat zero różni się chyba tylko tym,że robiąc ponownie zakupy w tym systemie,nie muszę ponownie wypełniać wniosku,czekać na akceptację itd,tylko dostaję kod z banku do potwierdzenia zakupu...czyli oszczędzam czas) tv+xbox one 23lipca  2019r,a dopiero 6 września otrzymałem plan ratalny na maila od BNP PARIBAS (+sms na nr tel. z całym info o pierwszej racie),gdzie pierwsza rata spłaty była z datą 01.10.2019 :)),więc nie ma się czym martwić,pozdrawiam.

oznacz moderatorów