anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

gdzie mam zgłosić włamanie na konto allegro i zrobienie licznych zakupów

z-i-g-a
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@z-i-g-a Problem dotyczy konta, z którego tutaj piszesz?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

z-i-g-a
#7 Wielbiciel#

Tak. Sprawa jest świeża. Zrobione zostało 11 zakupów które niestety doszły do skutku. Kolejne 3 zostały anulowane bo po 11 zastrzegłem kartę.  Sprawa została zgłoszona  na policję. Wszelkie wydruki z poczty elektronicznej i z banku dostarczone. Karta przypisana do konta usunięta. Jedyne o co bym prosił to o przywrócenie ukrytych transakcji bo włamywacz je ukrył. Hasło zostało zmienione. Dostęp do konta ma również policja.

oznacz moderatorów

z-i-g-a
#7 Wielbiciel#

Pan Daniel L. już odkrył wszystkie ukryte zakupy. Dziękuje. Reszta w rekach funkcjonariuszy

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@z-i-g-a  To ładnie że dziękujesz ale to nie tak powinno wyglądać.  Zgłoszenie włamania powinnaś mieć na piśmie tzn.  potwierdzony mail albo informacja od Allegro  że zgłoszenie zostało przyjęte.

Taki pogaduszki tutaj na forum nie są żadnym dokumentem, zresztą mogą w każdej chwili zniknąć, albo mogą zostać zmienione , ulepszone.

Masz prawo domagać się od Allegro poważnego potraktowania, bo minie jakiś czas i Dział (nie)Bezpieczeństwa zacznie cię ścigać o jakieś fikcyjne prowizje lub inne opłaty.

Adres mail do takich zgłoszeń powinien być publicznie dostępny, ja nawet kiedyś tutaj go podałem ale szybko został usunięty.

oznacz moderatorów

z-i-g-a
#7 Wielbiciel#

Nigdy wcześniej nie byłem w takiej sytuacji. Nie mam pojęcia jak i gdzie to zgłosić na allegro. Dla tego pisze tutaj. Wydawało mi się że mogę tylko odzyskać ukryte transakcje. Może jest jakiś link który opisuje co w takich sytuacjach zrobić?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@z-i-g-a Z Twojego opisu wynika, że zrobiłeś już wszystko co powinieneś jeśli chodzi o konto na Allegro, ale jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości i chciałbyś skontaktować się z nami w tej sprawie, napisz proszę do nas przez ten formularz

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@z-i-g-a i tu widzimy jedną z przyczyn całej tej sytuacji " Dostęp do konta ma również policja." Często udzielasz dostępu innym osobom?

oznacz moderatorów