anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie można zgłosić nieuczciwego sprzedawcę na allegro lokalnie ?

Client:72032862
#7 Wielbiciel#

Witam, "zakupiłem" produkt z allegro lokalnie a dokładnie z ogłoszenia ale z płatnością poza allegro tj. blik na telefon. Ogłoszeniodawca nie wysłał przedmiotu i nie odpowiada na wiadomości. Czy mogę gdzieś zgłosić taka sytuację przynajmniej po to aby ktoś rozważył blokadę takiego konta ?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Sojiro
#12 Orędownik#

Jak kupiłeś poza Allegro to trochę lipa.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:72032862 na policję bo to nie było konto allegro

oznacz moderatorów

Sojiro
#12 Orędownik#

Możesz podrzucić link, ale jest duża szansa, że jest tak jak pisze @az1rael  i dostałeś link do podrobionej strony.

oznacz moderatorów

Client:72032862
#7 Wielbiciel#

Oczywiście, zdaje sobie sprawę że lipa itd. Zawsze liczę się z takim ryzykiem ale jak na razie oprócz tego przypadku nie spotkała mnie taka sytuacja. 

Podaje link do ogłoszenia.

https://allegrolokalnie.pl/oferta/liroy-kaseta-bestseller

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:72032862 gorzej niz lipa bo ogloszenie legitne ale ty placiles poza allegro wiec allegro nie pomoze 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:72032862 Co Cię pokusiło żeby tak po prostu zrobić komuś przelew zamiast kliknąć KUP TERAZ?
EDIT - ok nie ma opcji KUP TERAZ ale tak czy inaczej...

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@komis-bell bo to ogłoszenie a nie oferta była

oznacz moderatorów

Client:72032862
#7 Wielbiciel#

Słuchajcie, oczywiście macie rację. Opcji kup teraz nie było więc z niej nie skorzystałem. Przez jakiś czas rozmawiałem na czacie w sprawie kasety i w końcu doszliśmy do opcji kupna i firmy rozliczenia. Tak jak pisałem wcześniej brałem pod uwagę zagrożenia jakie mogą mnie spotkać. To nie pierwszy mój zakup w takiej formie i nigdy nie miałem z tym problemu, zawsze przedmiot przychodził. Oczywiście nie kupiłbym czegokolwiek w taki sposób co miałoby dość dużą wartość. Nie żalę się na swój los i zdaje sobie sprawę że pieniądze są nie do odzyskania, że allegro nie pomoże, zostaje tylko zgłoszenie na policję ale chodzi mi aby ewentualnie zablokować konto żeby nikt inny nie wpadł 🙂 Być może ta osoba istnieje na prawdę i posiada te konto po to aby faktycznie coś sprzedać ale z jakiegoś powodu olewa sprawę. 

oznacz moderatorów