anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie mogę sprawdzić status zwrotu pieniędzy przez allegro

adelaa-a1
#7 Wielbiciel#

Witam, gdzie mogę sprawdzić na jakim etapie jest zwrot pieniędzy? Zakup został  anulowany przeze mnie. Sprzedający poinformował mnie, że  zwrot został  zgłoszony na allegro. Jednak ja żadnego powiadomienia nie otrzymałam. Jutro miną dokładnie trzy tygodnie od dnia anulowania zakupu. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

A jak sprzedający zwraca to allegro wysyła maila, był mail?  jeżeli nie było mógł nie zwrócić, sprawdź dokładnie. Możesz wówczas zapytać sprzedającego przez dyskusję gdzie są środki: https://allegro.pl/dyskusje/nowa ale jeżeli był to zakup przez Pay to środki wracają na konto paya.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@adelaa-a1 Otrzymałaś maila od Allegro z informacją o zwrocie wpłaty? Jeśli tak, sprawdź dokładnie swoje konto bankowe. Taki zwrot powinien trwać około 3 dni. Jeżeli maila nie było, sprzedawca mógł wpłaty nie zwrócić. W takiej sytuacji otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa w niej zgłoś problem i poproś tam o pomoc Allegro - wtedy pieniądze szybko odzyskasz. 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@adelaa-a1, jeśli wskażesz mi numer zamówienia, chętnie sprawdzę, czy został zlecony zwrot środków. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

adelaa-a1
#7 Wielbiciel#

Chodzi dokładnie o zakup numer

 1e6f1ab1-57f3-11ec-80dc-3380a8fb2947

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@adelaa-a1 , niestety nie widzę, aby Sprzedający zwrócił Ci środki. Możesz założyć Sprzedającemu Dyskusję - ma on wówczas 24 godziny, aby w niej odpowiedzieć. Jeśli tego nie zrobi, poproś o pomoc w Dyskusji pracownika Allegro.

Dyskusję założysz z poziomu zakładki Moje zakupy. Wystarczy, że wejdziesz w szczegóły zakupu i zaznaczysz "zgłoś problem z zakupem", a następnie "otwórz Dyskusję".

Zrzut ekranu 2021-12-30 o 19.44.18.png

Zrzut ekranu 2021-12-30 o 19.44.25.png

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów