anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie mogę wysłać zawiadomienie do policji w sprawie oszustwa?

ramsyw
#7 Wielbiciel#

Dostałem wezwanie do zapłaty od Intrum 1911,99zł.

Zgłosiłem sprawę na policję.

Gdzie mogę wysłać dokumenty? Proszę o adres email.

Uważam że allegro nie dopełniło podstawowych czynności sprawdzających przy rejestracji użytkownika. W moim CEIDG jest wyraźnie napisane, że nie prowadzę działalności indywidualnej, tylko w formie SC. Ktoś podszył się pod moje dane i narobił mi problemu. Przeszukałem allegro i nie znalazłem kontaktu telefonicznego czy mailowego do kontaktu w takich sytuacjach.

Tracę zaufanie do allegro, to tyko platforma do wyciągania prowizji.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

serwis-texas
#21 Demiurg#

@ramsyw 

Nie wiem czy jest coś special. Ja bym użył zwykłego formularza

https://allegro.pl/pomoc/kontakt

oznacz moderatorów

ramsyw
#7 Wielbiciel#

To nie jest rozwiązanie. Po pierwsze jako kto? Kupujący? Nie mam tam inne sprawy itp. Poza tym już tak zrobiłem. Nie mam potwierdzenia. Nie mam odzewu. Co z ochroną danych. W piśmie są dodatkowe wrażliwe dane. To tylko jest łatwe na pierwszy rzut oka. Jak coś się komuś stanie to tak jak z wizytą w polskiej służbie zdrowia. ŚCIANA!!!!

Potrzebuje adres najlepiej imienny do konkretnej osoby, działu!!!!!

PZ

 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Proponuję wysłać na siedzibę allegro adress z googla poleconym z potwierdzeniem odbioru z dopiskiem dział prawny

oznacz moderatorów

ramsyw
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za podpowiedz.

Czy jest to normalne, że tracimy czas na coś takiego? Czy to przypadek, że nie ma danych adresowych na stronie? Czy jestem pierwszy, który ma taki problem? Można mnożyć takie retoryczne pytania. Myślę, żeby rozpocząć kampanię informacyjną czym naprawdę jest Allegro.

pz

 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Nie przypadek celowo. Dlatego wyslij poleconym za potwierdzeniem odbioru jakby odeslali bez otwierania to masz dowod ze maja w tylku i podpis osoby co odbierala.

oznacz moderatorów

sklep_solpio
#12 Orędownik#

allegro ma wj za przeproszeniem ;/ w każdej sprawie trzeba się tutaj natrudzić bo im się nie chce sprawdzać taka polityka tej firemki

oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

To nie jest żart:

 

Informacje na temat Allegro.eu

Allegro.eu, spółka akcyjna (société anonyme), założona i działająca na podstawie prawa luksemburskiego, z siedzibą pod adresem 1, rue Hildegard von Bingen, L-1282 Luksemburg, Wielkie Księstwo Luksemburga, zarejestrowana w Luksemburgu Rejestr Handlu i Spółek (Registre de Commerce et des Sociétés, Luksemburg) pod numerem B214830.

Adres korespondencyjny:

Allegro.eu SA

1, rue Hildegard von Bingen

L-1282 Luxembourg

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

brakestop
#15 Entuzjasta#

Informacje o przedsiębiorstwie prowadzącym serwisy Allegro.pl oraz Allegrolokalnie.pl

Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Wierzbięcice 1B, 61-569 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000635012, kapitał zakładowy: 40 000 000 złotych, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP 525-26-74-798, REGON 365331553

Adres do korespondencji

Allegro Sp. z o.o.

ul. Wierzbięcice 1B

61-569 Poznań

 

Kontakt do Inspektora Ochrony Danych:

Michał Wierucki

ul. Wierzbięcice 1B, 61-569 Poznań, Poland

e-mail: iod@allegro.pl

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@ramsyw  OK, adresy ci już podali ale zastanawia mnie coś innego, o czym chcesz powiadomić Allegro?  Chcesz ich powiadomić że złożyłeś doniesienie, skargę na policji? Przecież oni wcale się tym nie przejmą.

Przecież jeśli policja rozpocznie jakieś czynności to sami ich o tym powiadomią jeśli uznają to za konieczne.  A  często jest tak że  służby  prowadzą swoje dochodzenia w sposób całkowicie tajny i nikogo o postępowaniu nie informują.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@br. Jemu chodzi o wstrzymanie windykacji nie swojego zadłużenia a intrum działa w imieniu allegro na ich polecenie

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@az1rael  OK

oznacz moderatorów