anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie mogę zgłosić zastraszanie i nękanie przez sprzedajacego?

Client:72191182
#7 Wielbiciel#

Po dokonaniu zakupu dostałem towar niezgodny z opisem. Po wymianie wiadomości ze sprzedającym nie doszliśmy do porozumienia i wystawiłem negatywna opinie zgodnie z prawdą. Sprzedający zaczął do mnie dzwonić, pisać smsy i straszyć sądami. Gdzie mogę zgłosić na allegro zaistniałą sytuację?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:72191182 na przykład przez ten formularz

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:72191182 możesz też przesłać nam zrzuty lub zdjęcia tych wiadomości od sprzedającego na adres spolecznosc@allegro.pl, a my przekażemy je do właściwego zespołu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Odpisz mu że Ty go zgłosisz na Policję za nękanie.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Jak ci policja podczas aresztowania odczytuje prawa tzn ze cie straszy? Tu jest to samo masz prawo zostac poinformowany ze sprzedawca poda cie do sadu o negatyw z konkretnych artykulow kc a ze probuje sie z toba skontaktowac by zalatwic sprawe polubownie to chyba normalne chyba ze robi to np 100x dziennie na telefon etc czy pojdzie do sadu tego nie wie nikt ma takie prawo jesli tam powypisywales jakies klamstwa sad zasadzi czyja racja

oznacz moderatorów

Client:72191182
#7 Wielbiciel#

Właśnie chodzi o to że mnie nęka. Napisałem kilkukrotnie że nie życzę sobie kontaktu z ich strony i to nie pomaga. Ciągle wypisuje ktoś do mnie i nie mam jak ich zablokować. Dlatego zadałem pytanie gdzie to zgłosić bo nie chce dostawać więcej wiadomości. Polubownie chciałem załatwić to ignorowali wiadomości. Jak wystawiłem opinie to piszą cały czas.

oznacz moderatorów