anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobic jesli sprzedający nie wysłał kupionego towaru

elzbietak4
#8 Zapaleniec#

Sprzedający nie wysłał towaru mimo ponagleń , mija 14 dni 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

A dlaczego tak długo czekasz, otwórz dyskusję tam sprzedajacy ma 24godz na odpowiedź, na zwykłym Allegro:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa na AL: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

elzbietak4
#8 Zapaleniec#

Zgłosiłam w czwartek , ma czas do jutra , a pytam czy ktoś miał taki problem i jaki był finał 

 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@elzbietak4 Jak ma czas do jutra to poczekaj spokojnie > zobaczysz czy wyśle > jak nie to wtedy możesz otwierać dyskusję > a finał bywa różny.

oznacz moderatorów

elzbietak4
#8 Zapaleniec#

W ostatnim dniu nadana przesylka !!!

I jeszcze zdziwiona że ponaglałam ..

Kurcze udało  się ,   ale co z Wami ! 

Gdzie się podziała solidność ,  uczciŵośc i obowiązkowość

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@elzbietak4 Nie każdy może wysłać natychmiast > po to ustala czas wysyłki > czyli te 14 dni > ja osobiście 99% zamówień wysyłam tego samego dnia lub następnego > ale też mam " na wszelki wypadek" ustawiony dłuższy czas > w razie jakiś problemów

Dwa lata temu > przed świętami Bożego Narodzenia > jak na złość padła mi drukarka > nową dostałem zaraz po świętach > ale jak miałem wysyłać bez listów przewozowych? > dłuższy czas wysyłki jest dla bezpieczeństwa

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak nie wysłał to nie wyśle i tylko dyskusja rozwiąże twój problem, wiele jest tu takich przykładów opisywanych codziennie.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@LEW433 Czy czytasz wpisy innych przed pianiem bzdur? > oto wpis @elzbietak4 > W ostatnim dniu nadana przesylka !!!       I jeszcze zdziwiona że ponaglałam ..       Kurcze udało  się  > czy widzisz coś poza "otwórz dyskusję"

oznacz moderatorów