anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie mozna zlozyc skarge na agresywnego sprzedają

renatakwit402
#1 Nowicjusz#

Witam, zakupilam produkt ktory jest niezgodny z opisem, kontaktowalam sie ze sprzedajacym, e-mailem aby doslal brakujace artykuły. Sprzedajacy byl agresywny slownie, i nie widzi winy w swoim postepowaniu. Co można zrobic aby nie oszukał więcej osob. Przeklinal i wyzywal moja osobe. Wiecej nie zamówię nic przez allegro jeżeli ta sprawa nie zostanie wyjasnina.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@renatakwit402 napisz spokojnie co się stało, co było nie tak, czy została złożona reklamacja itp. 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@renatakwit402 Z takim sprzedającym który sprzedaje na Allegro nie rozmawia się poza Allegro, wszystko należy robić przez Allegro, masz ich pomoc, otwórz dyskusję opisz tam problem i wszystko szybko się wyjaśni, sprzedający ma 24godz na odpowiedź, zakup na zwykłym Allegro tu:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa  na A Lokalne tu: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

@LEW433 teraz cała korespondencja odbywa się przez Allegro i Allegro ma do tego wgląd, a jakoś mi się nie chce wierzyć, żeby przepuścili wiadomości z przeklinaniem i wyzwaniem kupującego (ot takie filtry)

Mi tam kiedyś nie puścili wiadomości do Polaka mieszkającego w Niemczech która zawierała słowo "Volksdeutsche" z którym miałam zatarg na Allegro

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ostatnio sprzedajacy stają się bardzo agresywni i coraz więcej jest tu opisów na ten temat.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@LEW433 nie wiem czy zauważyłeś jak @renatakwit402 traktuje sprzedawcę  - jako oszusta

jakiej reakcji się spodziewasz?

@renatakwit402 system prawny w szczególności ustawa konsumencka wyraźnie mówi jak postępować w Twojej sytuacji

działaj metodycznie i co najważniejsze zgodnie z prawem

Złóż oficjalną reklamacje na niezgodność przedmiotu z umową,

zażądaj doprowadzenia do pełnej zgodności lub odstąp od umowy

i tyle

 

oznacz moderatorów