anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie otrzymam potwierdzenie, że moja kwota przelanych srodków trafiła akurat do tego sprzedawcy?

ArturPraski_2008
#1 Nowicjusz#

Witam, gdzie otrzymam potwierdzenie że moja kwota przelanych srodków trafiła akurat do tego sprzedawcy?? W przelewie bankowym jest tylko allegro, moge to gdzies pobrac czy tylko kontakt z allegro?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

Takie potwierdzenie otrzymujesz mailem od Allegro. "Sprzedawca xxxxxx otrzymał Twoją wpłatę".

oznacz moderatorów

ArturPraski_2008
#1 Nowicjusz#

a potwierdzenie przelewu po pół roku jestem w stanie otrzymać?? musze oddać przedmiot na gwarancji a nie mam paragonu,,,,

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka
@ArturPraski_2008, nie masz obowiązku dołączania paragonu do odsyłanego towaru. Wystarczy jakikolwiek dowód dokonanego zakupu. Może być to np. potwierdzenie transakcji z Twojego konta bankowego, a nawet kopia powiadomienia mailowego o zrobionym zakupie/płatności itp. 🙂 

Gdybyś napotkał jakieś trudności, daj proszę znać.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ArturPraski_2008 Gwarancja - przeczytaj warunki bo jest to świadczenie dobrowolne i mogą wymagać fv lub paragonu 

Może lepiej reklamować z tytułu rękojmi sprzedawcy wtedy wystarczy jakikolwiek dowód że transakcja się odbyła 🙂 może być to wydruk z aukcji, mail o zakupie itp. 

Od allegro dostaniesz potwierdzenie otrzymania wpłaty do nich na Payu tam nie będzie danych sprzedawcy tylko systemowe krzaczki 😞 bo kasa wpływa do allegro potem sprzedawca je sobie wypłaca zbiorczo na swoje konto 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów