anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie są moje pieniądze?

Client:103653763
#7 Wielbiciel#

Witam zapłaciłem za zamówienie na Allegro a przelewem tradycyjnym w Żabce w Żabce dokonałem płatności a pieniądze do sklepu nie dotarły zgubiłem potwierdzenie przelewu Żabka umywa ręce a pieniędzy nie ma w sklepie ich też nie ma chciałby się dowiedzieć w którym miejscu utknęły moje pieniądze i je odzyskać.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Będzie trudno cokolwiek zrobić jak nie masz potwierdzenia, a środki nie dotarły do sprzedającego, taki przelew idzie ok 5dni i jak się nie zaksięguje to w zasadzie operator płatności powinien się z Tobą skontaktować, jest jeszcze taka szansa.

oznacz moderatorów

Client:103653763
#7 Wielbiciel#

Właśnie dodzwoniłem się do firmy która obsługuje przelewy z żabki tradycyjne dodzwoniłem się do nich podałem datę godzinę tego przelewu i powiedzieli że jest taki przelew tytuł przelewu To jest mój adres więc pani z żabki się nie postarała zamiast pisać tytuł przelewu to wpisała mój adres i te pieniądze faktycznie utknęły na linii pośrednik zajmujący się płatnościami z żabki a Allegro prawdopodobnie pieniądze są w Allegro czekam na telefon kontaktowy

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @Client:103653763. Której transakcji dotyczy ten problem? Wskaż, proszę, datę zakupu lub numer zamówienia.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:103653763
#7 Wielbiciel#

Czekam na maila z firmy która pośredniczy przelewach z żabki i ma mi wysłać na maila potwierdzenie kopię potwierdzenia tego przelewu więc myślę że dzisiaj jutro to się wyjaśni i doślę czekam na telefon od konsultanta z Allegro ma dzwonić o 10:30

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:103653763 no to masz problem, napisz do allegro podając imię i nazwisko oraz jakie dane miały być na przelewie ( to masz ) prawdopodobnie w Zabce źle przepisali tytuł i kasa utknęła u operatora jako niezidentyfikowana a zwrotu nie zrobią do Zabki 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów