anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie znajdę środki za zwrot towaru w ramach zakupów allegro płać później?

Ratownik_ocr
#7 Wielbiciel#

Kupiłem towar w ramach płać allegro później. Jeszcze przed otrzymaniem paczki spłaciłem całość. Jednak po otrzymaniu towaru nie byłem nim zachwycony i dokonałem zwrotu. Pieniądze zostały zwrócone i widnieją jako nadpłata ale nie wiem gdzie.

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ratownik_ocr potwierdzam, sprzedający zwrócił wpłatę 28.06.2021r. W takiej sytuacji PayPo powinno przelać kwotę zwrotu na konto, z którego spłaciłeś zakup, a jeżeli nie mieliby numeru to kontaktowaliby się z Tobą. Sprawdź proszę czy na koncie, z którego dokonałeś spłaty Allego Zapłać Później nie odnotowano takiego zwrotu, jeśli nie, możesz do nas napisać przez link podany przez @xyz96   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Ratownik_ocr
#7 Wielbiciel#

Sprawdziłem konto i żadnego zwrotu nie otrzymałem.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ratownik_ocr ok, dziękuję za informację! Skonsultuję to i wrócę do Ciebie z odpowiedzią.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Ratownik_ocr operator PayPo, który obsługuje płatności w ramach usługi Allegro Zapłać Później, zwróci  nadpłatę, jak tylko otrzyma od Ciebie dane w panelu paypo.pl.
Dane do zwrotu możesz przekazać na dwa sposoby:
Pierwszym z nich jest postępowanie zgodnie z mailową instrukcją od PayPo, którą powinieneś otrzymać, jeśli nie ma jej w głównej skrzynce, sprawdź proszę spam. 

Drugim sposobem jest wejście na stronę paypo.pl i poproszenie o link aktywacyjny. 
PayPo wyśle link aktywacyjny na podany przez Ciebie adres mailowy. Po akceptacji system przeniesie Cię na stronę PayPo.
W kolejnych krokach proszę, abyś:
1. ustalił hasło i zalogował się
2. w zakładce "Dane i ustawiania" podał numer rachunku do zwrotu
3. zrobił przelew weryfikacyjny, aby potwierdzić zgodność podanego rachunku w banku.

Operator PayPo automatycznie wypłaci nadpłatę na wskazany rachunek po tym, jak pomyślnie zweryfikuje wpłatę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

A dlaczego nie byłeś zachwycony towarem, co takiego zakupiłeś? pochwal się może inni unikną podobnego braku zachwycenia. 

oznacz moderatorów