anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie znajdę kontakt do Administratora serwisu Allegro

rysdra
#7 Wielbiciel#

Gdzie znajdę adres e-mail lub telefon do administratora na stronie Allegro ?

Wszędzie formularze , a nie ma "mojego" tematu.

Na zewnętrznych portalach jest info że do BOK mogę zmówić prośbę o rozmowę !!!

To jakiś absurd , zamówię , a oni zadzwonią gdy będę gdzieś na spacerze/ulicy lub jadąc autem ...

Ale jest e-mail dla prasy i innych podmiotów.

Używam tego serwisu kilkanaście lat tylko do kupowania, a mam komunikat dla sprzedającego o zapłatę 0,4 zł (ale minimalna wpłata 1.01 zł)... to błachostka , ale chcę wiedzieć skąd się wzięło.

pozdrawiam

Ryszard

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Pewnie z kuponów. Dawniej wymiana monet na kupony kosztowała 20groszy. W rozliczeniach z allegro powinieneś mieć za co to.  I niestety kontakt praktycznie tylko przez te formularze, ewentualnie Panie moderatorki stąd.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@rysdra zamawiając rozmowę możesz określić kiedy byś chciał żeby oddzwonili.

W zakładce Rozliczenia z Allegro możesz zrobić nadpłatę. Wybierz przelew tradycyjny i wpłać wymagana kwotę.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@rysdra ju wyjaśniam 🙂 To naliczenie dotyczy wymiany monet na kupon, które kiedyś kosztowało 0,20 zł. Możesz to sprawdzić w tej zakładce, gdy przelejesz 1,01 zł to powstanie nadpłata na Twoim saldzie. 
Jeśli chodzi o kontakt z nami to rozmowę telefoniczną umawiasz na konkretną godzinę i wtedy dzwonimy, ale mam nadzieję, że to już niepotrzebne 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

rysdra
#7 Wielbiciel#

Dzięki za info , zostało kilka monet weźcie je sobie w rozliczeniu ... fakt były takie operacje , ale nigdzie ma info za co naliczono , ani nie pamiętam komunikatów przy ich użyciu o takim naliczeniu.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rysdra Jest to drobna kwota, dlatego nie wymagamy od Ciebie jej spłaty. Być może kiedyś będziesz coś sprzedawał (np. niepotrzebne sprzęty na Allegro Lokalnie, do czego serdecznie zachęcam) i to 40 groszy rozliczysz przy okazji. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów