anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

gdzie znajdę towar , albo sprzedającego ?

Client:87862936
#7 Wielbiciel#

20 lutego 2021 wpłaciłam pieniądze za pośrednictwem PayU   Numer transakcji: DC AFB6 XX2039794076XX (PL) na zakup książki , do dzisiaj nie dostałam nie tylko towaru , ale nie mam jej wpisanej w zakładce jako zakupy Do kogo mogę się zwrócić co z tym się dzieje , nie mam danych sprzedającego , bo brak jest wpisu w zakładce zakupy , jedyne co posiadam to nr transakcji potwierdzony e-mailem

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Towar możesz mieć tu; https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione

Być może kupiłaś na Allegro Lokalnie, a nie na Allegro - na to trzeba bardzo uważać.

Jeśli nie masz towaru, otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE zgłoś problem i po 24 godzinach w dni robocze poproś tam o pomoc pracownika Allegro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:87862936 A kupiłaś na Allegro? Może któryś moderator sprawdzi: @_HolaOla_  @mr_oma  @la_nika 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:87862936 Przykro mi, ale na koncie z którego tutaj piszesz, nie ma zakupów w tym dniu ani na Allegro, ani na Allegro Lokalnie.  Jesteś pewna, że dokonałaś go jako zarejestrowany użytkownik? Sprawdź proszę dokładnie swoją skrzynkę pocztową, być może tam uda Ci się znaleźć potwierdzenie z miejsca, z którego dokonałaś zakupu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:87862936
#7 Wielbiciel#

To ,że nie ma na moim koncie wpisu o zakupie towaru , podałam wyżej , tym samym nie mam nazwy sprzedającego , zakupiłam książkę - Jacek Kryg prognozy astrologiczne i feng shui na 2021 rok metalowego bawołu - w dniu 20.02. 2021 poszedł przelew   , za zamówienie 2102366TAL#18112#  wyżej podałam też nr przelewu 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:87862936, poprosiłam, aby dział odpowiedzialny za płatności skontaktował się z Tobą w tej sprawie. Załącz proszę potwierdzenie płatności w odpowiedzi na maila - pozwoli to na sprawdzenie tego zakupu.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów