anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie zniknęła opcja szukania w opisach aukcji?????????

-xox-
#7 Wielbiciel#

od jakiegos czasu brak możliwości wyszukiwania przedmiotów z uwzględnieniem opcji szukania w opisach... DLACZEGO?   Nie dość, że wyszukiwarka to wielki niewypał i bubel, bo wyniki pokazuje w 80% wzięte z nieba, to jeszcze teraz usunieto szukanie w opisach?  Ilość trafień spadła o połowę... Ludzie, co Wy robicie z tym allegro??  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mwmonety
#21 Demiurg#

zabawa w ciuciubabkę ot co 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@-xox- Allegro wprowadziło na próbę a będzie docelowo dla wszystkich zeby zrobić wszystkim "dobrze"

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@-xox- Opcja zniknęła w ramach testu na 2 tygodnie, po tym czasie prawdopodobnie wróci.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@-xox- Na dwa tygodnie wyłączyli testowej grupie użytkowników. Chcą sprawdzić czy ludzie to zaakceptują. Im więcej "burzących się" tym lepiej 🙂

Chcą docelowo aby ta opcja znikła i aby wyszukiwac tylko po parametrach Np Buty "matka X", Rozmiar "X", kolor "X"

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

-xox-
#7 Wielbiciel#

to jest chore... jak większość rozwiazań w tym kraju... Co zmiana to na gorsze... 😞

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Ta szukajka  to teraz zupełnie  do niczego się nie nadaje.  A również inna sprawa:   po kiego  grzyba  podpowiada mi  wcześniejsze nieudane  wyszukiwania?  Przecież  gdybym  tam znalazł  nie  szukałbym więcej, ale nie,   z uporem podsuwa mi  tam  gdzie  wcześniej nie znalazłem. No po co?

I  wpisuj  za każdym razem   nazwę  szukanego przedmiotu...

oznacz moderatorów

-xox-
#7 Wielbiciel#

ok, to już wiem dlaczego...   Żeby utrudnic ludziom zycie... okrutne to, bo powszechne...  KAŻDA inna platforma MA wyszukiwanie w opisie. **piiip** ma, **piiip** ma... inne tez mają. Więc niech allegro tez ma... Bo to POMAGA!!!!

oznacz moderatorów