anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie zniknęły raty zero?

BackJanowo
#7 Wielbiciel#

Hej! Często korzystam z limitu odnawialnego, do tej pory ofert było dużo i zawsze znalazłam to, czego szukałam. Nagle oferty poznikały, nigdzie nie ma znacznika "raty zero" a wszędzie tylko "zapłać później" z czego korzystać nie chce..  ktoś wie co jest powodem braku tak wielu ofert z możliwością rat zero? To była bardzo korzystna dla mnie opcja i jestem szczerze zawiedziona, że nie mogę już z niej skorzystać.. chętnie dowiem się co było tego powodem. Pozdrawiam 🙂 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@BackJanowo Jest na Allegro mnóstwo ofert dostępnych w ratach zero. Wpisz w wyszukiwarkę produkt i po lewej stronie listy ofert zaznacz "raty zero".

Zobacz tu; https://allegro.pl/listing?string=rower&bmatch=e2101-d3857-c3683-spo-1-2-0429&raty-zero=1

oznacz moderatorów

BackJanowo
#7 Wielbiciel#

Może i jest, ale wszystkie, z których korzystałam do tej pory niestety poznikały... Np karmy dla psów kupowałam cyklicznie, z rat zero, bo to dla mnie koszt prawie 800 zł, więc raty były wygodne, a teraz na tysiące ofert, ani pół z ratami zero... 😞 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@BackJanowo Szczerze nie wiem bo tak nie kupuje ale możliwe że się liczba ofert zmniejszyła, wchodzą i są promowane nowe formy płatności, zakupu.

oznacz moderatorów

BackJanowo
#7 Wielbiciel#

Rozumiem. Szkoda, wychodzi na to, że trzeba się niestety pożegnać z limitem.

oznacz moderatorów