anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Napisałem niepochlebną opinie i jestem przez sprzedawcę szantażowany. Chcę odzyskać treść komentarz

Mirek6969
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@Mirek6969 Niczym się nie przejmuj. Zgodnie z regulaminem Allegro masz prawo do subiektywnej oceny. Niektórzy sprzedawcy wysyłają różne pisma z nieistniejących kancelarii prawych, podpisane przez nieistniejących prawników, aby tylko zastraszyć i zmusić do usunięcia oceny, ponieważ nie potrafią inaczej zadbać o jakość swojej sprzedaży. Nie usuwaj - jeżeli ocena jest zgodna z prawą, z rzeczywistym przebiegiem transakcji, absolutnie nic Ci nie grozi. Szantażowanie zgłoś do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201&subjectId=0cf36533-0...

oznacz moderatorów

Mirek6969
#7 Wielbiciel#

Tak właśnie zrobiłem. Dziękuję. Mam zapisaną całą dyskusję z niewybrednymi zaczepkami, zrzuty ekranu strony Allegro, a nawet zrzut i treść smsa z szantażem. Niestety reakcja pracownika Allegro nie jest szybka, co mnie dziwi, bo na czat sprzedawcy odpisał natychmiast.

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Szantaż to groźba karalna chyba. Wystarczy mieć dowód. Mail, sms (rozmowa, jak nie nagrywasz nie przejdzie). W taki sam sposób możesz straszyć sprzedawcę. Najlepiej poproś o pisemne wyjaśnienia.

Co do kancelarii o których pisze xyz96 , to łatwo je sprawdzić w internecie.

Szanowny xyz96 . Osobiście kierowałem sprawy przez kancelarie i to jak najbardziej realne kancelarie.

Skutecznie w 100% .

Właściwie to one wysyłały pisma nie ja, więc z takimi poradami to ostrożnie.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

A po co Ci ten komentarz, ktoś go usunął? Jak szantażuje to zgłoś na Policje.

oznacz moderatorów