anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę się zalogować z laptopa, ponieważ podczas logowania wskakuje mi witryna Dbamy o Twoją Prywa

elvispl1
#1 Nowicjusz#

Nie mogę zalogować się z laptopa, ponieważ podczas logowania wskakuje mi witryna Dbamy o Twoją Prywatność. Mimo udzienej zgody, witryna ciągle się pojawia. Kiedy uda się jakoś zalogować mam komunikat że hasło jest złe i pojawia się ta witryna. Na Smartfonie nie mam problemu. Czy mam wirusa, czy też jakiś haker zrobił mi psikusa. HELP!!!!!! 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

Może przeglądarka? Wyczyść, zmień.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@elvispl1 Niewątpliwie coś masz nie tak. "wskakuje mi witryna Dbamy o Twoją Prywatność " To komunikat ze strony czy zupełnie inna strona www? na innych stronach logowanie działa normalnie? Sprawdź logowanie na innej przeglądarce.  Zaktualizuj sobie wszystko i przeskanuj laptopa pod kontem wirusów. Ewentualnie coś namieszałeś w ustawieniach i może oznaczyłeś stronę jako niezaufaną. Więcej danych trzeba aby wiedzieć co Ci się dzieje i dlaczego.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Mnie też to wyskakuje. I za każdym razem to pomijam i loguję się normalnie. Ten komunikat dotyczy dodatkowych opcji do zalogowania. Ale najlepiej zamieścić tu zrzut ekranu.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@elvispl1 Może tak jakiś zrzut ekranu obrazujący problem?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

megatron4
#8 Zapaleniec#

Witam. Mam dokładnie ten sam problem, jest po prostu identyczny. Stało się tak po zainstalowaniu na nowo Windowsa 7 na laptopie. Dzieje się tak na Operze i na Chrome.  Na Firefoxie jest dobrze. Czy rozwiązałeś jakoś ten problem? Bo wolałbym nadal używać Chrome i Operę.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów