anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Google Pay- brak płatności za wysyłkę

cezary123321
#7 Wielbiciel#

Hej

Mam taki problem od jakiegoś czasu jak chcę coś kupić to jak wybieram opcję płatności Google Pay to mimo iż jak produkt X kosztuje 100 zł a wysyłka np do paczkomatu 8,99 to w oknie płatności wyświetla mi się do zapłaty tylko 100 zł a warto zaznaczyč że nie mam Allegro Smart dopiero jak wybiorę np blika to nalicza mi prawidłowo. Czy u Was też się tak dzieje czy tylko u mnie jest taki błąd i jak ewentualnie mogé go naprawić

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ZibiK30
#18 Luminarz#

@cezary123321 Kupuj jak masz taniej 😉 Może w google pay jest jakiś program darmowej wysyłki 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@cezary123321 Z jakiego urządzenia korzystasz, gdy w trakcie płatności pojawia się taka sytuacja? Będę wdzięczna jeśli prześlesz nam tutaj jeszcze zrzuty ekranu. Dzięki nim, będzie nam łatwiej wyjaśnić tę sprawę. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

cezary123321
#7 Wielbiciel#

Jeżeli to jakoś pomoże to kupuję na LG G6. Z komputera nie sprawdzałem. A jeżeli chodzi o screeny to nie mam bo niestety nie pomyślałem żeby zrobić ale wygląda to jak każde okno płatności GPay tylko kwota się nie zgadza a co do programu lojalnościowego to wiem że to był żart ale sam na początku tak właśnie pomyślałem ale nigdzie nie znalazłem takiej informacji na stronie Allegro więc to nie to. A czy ktoś kto korzysta z tej formy płatności mógłby się też wypowiedzieć czy ma tak samo 

oznacz moderatorów

EwelinaCz99
#7 Wielbiciel#

Rozwiazales problem? Właśnie mam tak samo już od dłuższego czasu i zastanawiam się czy zamawiać w ten sposób...czy taka paczka dojdzie do mnie..

oznacz moderatorów