anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gwarancja najniższej ceny , czy allegro nad tym panuje?

kka
#9 Pomysłodawca#

Zupełnie przez przypadek zauważyłem chyba jakiś błąd w Allegro przy oznaczaniu towarów "gwarancja najnizszej ceny"

Wyszukiwałem drukarki Canon LBP6030B , pojawiło sie kilka ofert, posortowałem po cenie, nteresują mnie tylko nowe, z gwarancją.

Wcale nie najtańsza drukarka ma zaznaczoną "gwarancję najniższej ceny"

Czy kupując towar zaznaczony tą gwarancją najniższej ceny można liczyć na zwrot różnicy w cenie wskazując taki sam tańszy towar na allegro?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, ale są tam wybrane tylko sklepy z którymi możesz porównać.Ceny produktów, które mają oznaczenie “Gwarancja najniższej ceny”, porównujemy z cenami produktów ze sklepów internetowych z tej listy.

oznacz moderatorów

kka
#9 Pomysłodawca#

To nie jest do końca uczciwe podejscie do sprawy.

Bo jeżeli ten towar znajdę tańszy też na SAMYM Allegro , to zwrotu przepłacownej kwoty nie ma?

Ciekawe co UOKiK by zarządził w takim przypadku?

No i czemu na tej liście jest tylko kilka ( naście ) sklepów, a nie wszystkie sklepy oferujące ten towar? Np, wszystkie sklepy mające ten sam towar wg. wyszukiwarki CENEO.PL.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

🤔

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Nie jest to do końca uczciwe ale duże sklepy za takie oznaczenie dodatkowo płacą . Prawdą jest że większość produktów można znaleźć u innych sprzedawców poza tym programem w lepszych cenach trzeba tylko poszukać.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Uokik nierychliwy zanim coś z tym zrobi allegro już 5x na karę zarobi a sklepy płacą za napis i lepsze pozycjonowanie a w rzeczywistości to może tak być że nie mogą mieć taniej niż oficjalny sklep allegro bo nikt nie słyszał by ktoś dostał kasę za tą różnicę cenową

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Gwarancja najniższej ceny, fiszki do oferty z napisem "Super Cena" (cokolwiek to oznacza),  bezpłatna przesyłka, darmowe dostawy w Smart i hit darmowe zwroty. 

Fajnie, że ludzkie się na te chwyty marketingowe dają nabierać, dzięki temu jakoś się to kręci, jednocześnie wzbudzając u kupujących poczucie, że coś zaoszczedzili. 

oznacz moderatorów