anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Historia przegladanych

kamil2X2
#7 Wielbiciel#

Gdzie znajduje się w aplikacji mobilnej historia przeglądanych?

Napisałem email z zapytaniem do sprzedającego odnośnie przedmiotu na jego aukcji. On chce bym mu wysłał link do jego aukcji i nie potrafię tego odnaleźć. Próbowałem w przeglądarce allegro wpisywać nazwę tego sklepu i przedmiot, ale niestety przeglądarka nie radzi sobie lub ja nie potrafię obsługiwać się tą przegladarką. Szkoda że jak nie ma opcji wyszukiwania przedmiotów na aukcjach u tego sprzedającego.  Wchodzę w katalog produktów wyskakuje mi ich ponad 32tyś. Klikam w lupkę następnie wpisuje nazwę produktu i pokazują mi się wyniki z całego allegro a moim zdaniem powinno pokazać wyniki tylko tego konkretnego sprzedawcy

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Agent555
#17 Koryfeusz#

Daj login sprzedawcy 

oznacz moderatorów

kamil2X2
#7 Wielbiciel#

superstore25

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A jest coś takiego? wylogujesz albo wyczyścisz pliki i już nie ma.

oznacz moderatorów

glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

Nie ma czegoś takiego jak "niedawno oglądane" bo allegro nie udostępnia. Ale mają taką opcję, tyle że jest ona wyłączona.

oznacz moderatorów

kamil2X2
#7 Wielbiciel#

Właśnie znalazłem na stronie głównej (wystarczyło odrobinę przewinąć w dół) coś takiego jak "ostatnio przeglądane" jest na samych oczach a ja szukałem w różnych opcjach. Nie mniej jednak przydała by się wyszukiwarka, która szuka tylko w katalogu produktów danego sprzedawcy

oznacz moderatorów