anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Identyfikacja zwrotu

Adramel
#10 Popularyzator#

Witam
Mam problem ze zwrotami. Kupiłem kilka przedmiotów (SMART) od różnych sprzedawców. Nie podobały mi się, odesłałem. Zrobiłem zwrot i odesłałem tego samego dnia w tym samym paczkomacie. 
I oczywiście sprzedawcy nie wiedzą nic o zwrocie i zamiast oddać pieniądze dopytują się o numer przesyłki. Jakby nie wiedzieli co odbierają z paczkomatu.
Od allegro dostaje symbol zwrotu i kod do paczkomatu, ale numer przesyłki jest generowany dopiero gdy inpost odbierze z paczkomatu paczke i wprowadzi do swojego systemu. Dostaje od nich tylko:

Kiedy paczka ruszy w dalszą drogę, nadamy jej numer, który pozwoli Ci sprawdzić jej status. Spodziewaj się kolejnej wiadomości!


A potem:

Wszystko zgodnie z planem! Twój zwrot do sprzedawcy Allegro opuścił Paczkomat i wyruszył w dalszą drogę. Poniżej znajdziesz nowy numer przesyłki.

i numer przesyłki. 
I teraz jak to u licha powiązać ze zwrotem z allegro?
Odesłałem 3 paczki, nikt mi nie oddał kasy, wszyscy chcą podanie numeru przesyłki.
Mam 3 numery do "sprzedawca Allegro". Ale do jakiego???
Czy Allegro wspólnie z inpostem nie może się dogadać i podawać do JAKIEGO sprzedawcy ruszył zwrot?

Jak ja mam teraz zidentyfikować wysyłki?

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

Adramel
#10 Popularyzator#

Allegro już to poprawiło. Jak wejdziesz w zakup/Szczegóły zwrotu to masz tam nr przesyłki:

Adramel_0-1642584993586.png

 

oznacz moderatorów

WojciechB
#11 Animator#

Napisz sprzedawcy ze nr przesyłki ma w zakładce: Sprzedaż/Obsługa zamówień/Zwroty Towarów/Pokaż szczegóły/Metoda dostawy 

 

oznacz moderatorów