anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile trwa zablokowanie konta?

marcelina11maj
#9 Pomysłodawca#

Witam..czy ktos miał zablokowane konto z takim powodem?

Dzień dobry,

informujemy, że zawiesiliśmy Twoje konto, ponieważ nasza weryfikacja wykazała składanie przez Ciebie ofert kupna w transakcjach innych Użytkowników wyłącznie w celu zaszkodzenia, bez chęci finalizacji transakcji. Takie działanie narusza artykuł 10.1 naszego Regulaminu.

 

Ile.trwa taka blokada? Wogole jest absurdalna bo mam 2 niwoplacone licytacje ale nie minal jeszcze czas na ich oplacenie. Mniejsza z tym. Moze ktos wie ile trwa taka blokada?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@marcelina11maj Przykro mi, ale nie jest prawdą to, że nie opłaciłaś wyłącznie dwóch zamówień. Blokada jest stała - możesz wyjaśnić nam dlaczego nie opłacasz swoich zamówień przez formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8b463d9b-b539-4537-a631-a4b68c62582e&subjectId=43b3e84c-8... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

marcelina11maj
#9 Pomysłodawca#

Na 5 licytacji mam jesazcze czas bo nie minelo 30 dni, znalazlam 2 w ktorych z wiadomosci wynika ze mielismy problem ze sfinalizowaniem platnosci ze sprzedajacym i sprawe dogadalisamy ze zalup zostanie anulowany, kolejny oplacilam.przelewem zwyklym i sprzedawwca anulowal chox mam towar w domu, i jeszcze jeden gdzie sprzedawca po 10 dniach wystawia na sprzedaz.ponowie produkt z licytacji na ktora oplacenie mam 30 dni. Dalej moja wina?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@marcelina11maj Są jeszcze wcześniejsze zamówienia, których nie opłaciłaś, a 30 dni już minęło. Wyjaśnienia możesz złożyć przez formularz, który Ci wysłałam. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

marcelina11maj
#9 Pomysłodawca#

Wyjasnilam, dlaczego sa nieoplacone. Sluchacie sprzedawcy ktory sam skraca termin na oplate licytavji do 10 dni. Sam dziala niezgodnie z regulaminem a zglas,a mnie

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@Marcelina11maj

Zgodnie z regulaminem allegro przy wygranej licytacji masz na opłatę 30 dni. Ale sprzedawca może podać krótszy termin zapłaty za wygraną licytacje. 

 

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@marcelina11maj Tak, to jest absurdalny powód, bo Allegro w żaden sposób nie udowodni Ci, że kupowałeś towary wyłącznie w celu zaszkodzenia i bez chęci finalizacji. Tego nie da się udowodnić, tak można sądzić, ale udowodnić się nie da. Nawet gdybyś nie finalizował transakcji, to przy sprzedaży konsumenckiej, czyli po zakupie od firmy, nie masz takiego obowiązku, ponieważ możesz odstąpić od umowy i nie płacić. 

Taka blokada trwa według widzimisię Allegro, nie ma określonego czasu. Oczywiście "każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie". 

W tej sprawie napisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8b463d9b-b539-4537-a631-a4b68c62582e&subjectId=43b3e84c-8...

oznacz moderatorów