anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile trwa zwrot środków dla kupującego za pośrednictwem Allegro?

tuptusinka
#2 Obserwator#

Minęły już ponad trzy dni od zwrotu ze strony sprzedawcy za pośrednictwem allegro, a pieniędzy na koncie nadal nie ma, co mam zrobić?

 

oznacz moderatorów
68 ODPOWIEDZI 68

whiskey111
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak mogę odebrać swoje pieniądze ze zwrotu towaru ? Do allegro nie ma żadnego kontaktu, nie wiem o co chodzi...

Z góry wielkie dzięki.

Pozdrawiam

Wojtek

oznacz moderatorów

marcin__czajka
#9 Pomysłodawca#

Witam, 

pieniądze ze zwrotu towaru są zwracane na to czym zapłaciłeś. Jeżeli płaciłeś przelewem, to na konto, jeżeli kartą, to na rachunek powiązany z kartą, jeżeli blikiem, to też na rachunek a jeżeli za pomocą allegro pay, to zwiększa się ilość dostępnych środków w tej usłudze. Czas zwrotu jest różny, zwykle do 48h. Kontakt do allegro jest jak najbardziej, można tam dopytać o tą kwestię co najczęściej przyspiesza zwrot środków. Skontaktuj się z nami - Pomoc Allegro

oznacz moderatorów

Bartolini666
#7 Wielbiciel#

Bo do nich nie ma kontaktu, trzeba zamawiać audiencje telefoniczną z wyprzedzeniem i pokornie czekać na telefon...

Mam taką samą sytuacje ze zwrotem, maila otrzymałem "sprzedający ci zwrócił..." - ja się pytam gdzie, bo na koncie, ani w finansach forsy nie widzę, tylko ten pusty nieznaczący mail. Powinno być to jakoś uregulowane prawnie, a nie żeby człowiek czekał na swoje jak na łaskę.

Wyjaśnienie dla troglodytów, że niby zwrotów się nie robi itd.

Kupiłem buty, okazały się za małe, więc kupiłem większe i następnie zrobiłem zwrot, sprzedający natychmist odesłał pieniądze i teraz siedzą sobie w czarnej dziurze, jaką jest allegro.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Bartolini666, można się z nami skontaktować na wiele sposobów - zamówienie rozmowy telefonicznej jest tylko jednym z nich.

Sprawdziłam, że Twój zwrot został pomyślnie zrealizowany przez Sprzedającego. Pieniądze automatycznie trafią na rachunek, z którego dokonano płatności. Jako że była to płatność kartą Visa, środki powinny być zwrócone w ciągu 3 dni roboczych, jednak zależy to od ustaleń pomiędzy Visa, a konkretnym bankiem.

 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

XRXno1
#7 Wielbiciel#

Witam dziś chciałem kupić kolumny głośnikowe na raty allegro Pay. Przez omyłkę zamiast na raty wziąłem kwotę jednorazowa. Zakup anulowalem i skontaktowałem się z sprzedającym. Przekazał mi informacje że natychmiast zwrócił środki. One jak rozumiem zasila moje konto allegro Pay? W jakim czasie allegro to zrobi bo zależy mi na kupnie tych kolumn ma raty.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@XRXno1 tak, środki zwrócone przez sprzedającego przez Allegro Finanse zwiększą Twoje środki dostępne w usłudzeAllegro Pay. Jeśli sprzedający zwrócił już środki to wpłata musi się tylko zaksięgować, więc powinno pójść sprawnie 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

djlucas
#8 Zapaleniec#

Nawet w a l i jest możliwość sprawdzenia statusu zwrotu. Widocznie dla techników z allegro ciężko zrobić taką zakładkę. Ja już czekam 2 dni

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@djlucas jeżeli chodzi o zwrot za zamówienie nr. 73a37352-0cad-11ec-9008-5b28403a5ee7 to sprzedający zwrócił wpłatę wczoraj o 23:29. Środki zostaną przelane na konto bankowe przypisane do karty, którą opłaciłeś zakup maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

djlucas
#8 Zapaleniec#

Dzięki. Ale takowa zakładka powina się znaleźć w panelu użytkownika 

oznacz moderatorów